Kitas projektas
Ronaldo Reagano klubas

Politinė akademija

POLITINĖ AKADEMIJA – tai nuolatiniai mokymai, aprėpsiantys plačią įgūdžių ir žinių skalę: nuo politinio veikimo įgūdžių ir lyderystės iki idėjinių ir programinių nuostatų. Jų metu taip pat bus mokoma ir praktinių dalykų: partinės vadybos, viešųjų ryšių pagrindų, kaip organizuoti rinkiminę kampaniją, kaip dalyvauti rinkimų stebėjime ir komisijų veikloje ir kt.

Mokymų organizatorių tikslas yra suburti bendraminčius, kurie kokybiškai ir produktyviai galėtų gilinti savo žinias, tobulinti politinius gebėjimus ir kartu padėtų kurti pamatus TS-LKD partijos bendroms programinėms nuostatoms artėjančiuose 2012 m. Seimo rinkimuose.

POLITINĖS AKADEMIJOS mokymuose iš naujo stengsimės atrasti Lietuvos konservatyviąją mąstymo tradiciją, išsaugoti tradicijas ir išreikšti jų svarbą šiame kintančiame pasaulyje, taip pat sieksime išsaugoti idėjas, kurios atsirado iš Atgimimo ir Lietuvos laisvės kovų patirties, iš Sąjūdžio pradėto Lietuvos valstybingumo atkūrimo ir įtvirtinimo, puoselėsime vertybėmis grįstą šeimos ir bendruomenės stiprinimo politiką. Mokymų metu nagrinėsime svarbiausias ir aktualiausias socialines problemas ir ieškosime būdų kaip jas išspręsti, kartu ieškosime naujų politinių raiškos formų. Todėl norime drąsiai žengti į priekį priimant aktualiausius dabarties iššūkius.

„POLITINĘ AKADEMIJĄ“ sudaro dvi nuolatinės mokymų programos:
– praktinis kursas „Politikos akademija“, kur visi norintieji galės mokytis praktinių politinės veiklos ir darbo įgūdžių. Modulinio kurso temos pasirenkamos pagal esamas kompetencijas ir poreikius.
– teorinis kursas „Mūsų idėjos ir vertybės“, kur nagrinėsime idėjinius, vertybinius ir programinius dalykus ir dalyvausime kuriant bei plėtojant partijos programines nuostatas.

Projektas „POLITINĖ AKADEMIJA“ jau startavo Vilniuje, o po naujųjų metų prasidės ir kituose Lietuvos miestuose (Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Utenoje, Alytuje, Marijampolėje, Plungėje). Mokymai Vilniuje vyksta trečiadieniais, kituose miestuose – šeštadieniais.

Mokymus ves lektoriai, kurie yra patyrę ir kompetentingi politikai, išmanantys ir galintys geriausiai perteikti mokymų dalyviams aktualią ir naudingą informaciją.

Tikimės, jog ši intelektuali misija bus visiems naudinga ir galėsime pasidžiaugti jos rezultatais. Taigi lauksime kokybiškų diskusijų, atsakingo darbo, kruopštaus pasirengimo ir naudingo mokymosi visiems drauge.

Laukiame Jūsų “POLITINĖS AKADEMIJOS” veikloje!

POLITINĖS AKADEMIJOS rektorius dr. Mantas Adomėnas

Projekto koordinatoriai (asmenys kontaktams):
Tomas Kazulėnas, tel. 864021810, tomas.kazulenas@gmail.com
Šarūnas Mašalas, tel. 864021858, sarunasmasalas@gmail.com