Irena Degutienė

Pareigos: Pirmininko pirmoji pavaduotoja, Seimo vicepirmininkė

Partijos narys nuo: 1994 m.

Skyrius: Vilniaus Naujamiesčio

El. paštas: irena.degutiene@lrs.lt

 

Didžiausia mano svajonė – valstybė, kurioje gera gyventi visiems.
Tikiu, kad rodydami deramą dėmesį ir pagarbą sąžiningai dirbančiai šeimai, galime tikėtis sėkmingos Lietuvos ateities. Kokybiškas ir visavertis švietimas, prieinama ir efektyvi sveikatos apsauga, pažeidžiamiausių žmonių poreikius atliepianti ir orią senatvę užtikrinanti socialinė apsauga turi pagaliau tapti kasdieniu valstybės prioritetu.

Tik kartu dirbdami įveiksime Lietuvą slegiančius sunkumus, išspręsime problemas, dėl kurių daug žmonių paliko savo šalį, ieškodami geresnio ir saugesnio gyvenimo svetur. Tik doru ir sąžiningu elgesiu, dėmesingu ir atviru bendravimu pajėgsime sukurti pasitikėjimą vienas kitu ir savo valstybe. Tik kartu galime būti stipresni, tik kartu galime kurti gražesnę Lietuvą, kurioje būtų gera gyventi ir į kurią visada norėtųsi grįžti.

Irena Degutienė

• Baigusi mediciną, dvidešimt metų dirbo gydytoja.
• Nuo 1996 metų – Lietuvos Respublikos Seimo narė, dirbusi Socialinės apsaugos ir darbo ministre, du kartus paskirta laikinąja Ministre Pirmininke, 2009 metais išrinkta Seimo Pirmininke, nuo 2012 metų – Seimo Pirmininko pavaduotoja.
• Aktyviai dirbanti šeimos politikos ir socialinėje srityje – prisidėjusi prie socialinio draudimo sistemos kūrimo, viena iš Šeimos politikos koncepcijos iniciatorių.
• Partijos pirmininko pirmoji pavaduotoja.
• Kartu su vyru džiaugiasi dviem vaikais ir penkiais anūkais.

Aktualijos