KANDIDATĖ Į PREZIDENTUS - INGRIDA ŠIMONYTĖ

2018.11.17

TS-LKD įpareigojo frakciją Seime siekti Vyriausybės mokesčių pertvarkos moratoriumo, o nepavykus – nepalaikyti viešąjį sektorių diskriminuojančio 2019 m. biudžeto

Šiandien Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Taryba patvirtino rezoliuciją dėl „Dėl 2019 m. biudžeto projekto“.
Skaityti daugiau
2018.11.17

TS-LKD strateginiai dokumentai – siekis įsiklausyti į įvairių požiūrių žmonių nuomonę

Šiandien TS-LKD Taryba patvirtino dokumentų, skirtų artėjantiems rinkimams, „Mes jūsų pusėje. TS-LKD bendroji programa 2019 m. Savivaldos rinkimuose“ ir „Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Strateginės gairės 2018-2019 m.“ projektus.
Skaityti daugiau

Mūsų tikslai

TS-LKD Planas Lietuvai
TS-LKD Planas Lietuvai
Pirmąjį Lietuvos nepriklausomybės dešimtmetį mūsų partija reikšmingai prisidėjo padedant valstybės suverenumo ir nepriklausomybės bei vakarietiškos krypties pamatus. Vėliau pasiekėme energetinę nepriklausomybę ir padarėme šuolį modernizuojant ekonomiką.

Dabar atėjo laikas atsigręžti į tyliąją Lietuvos žmonių daugumą – į sąžiningai dirbančius ir dirbusius piliečius, nusipelniusius vakarietiškos gerovės. Ją sukurti esame pasiryžę per valstybės garantuojamą teisingumą, per kokybiškas ir visiems prieinamas viešąsias paslaugas, per lygias galimybes visiems norintiems sąžiningai dirbti, užsidirbti ir užtikrinti savo šeimos gerbūvį.
Plačiau
Švietimo Planas Lietuvai
Švietimo Planas Lietuvai
Mūsų šalyje nuosekli diskusija apie išsilavinimą ir jo raidos siekius nevyksta jau antrą dešimtmetį. Nors būta net kelių mėginimų pradėti permainas šioje srityje, jokių giluminių pokyčių pasiekti taip ir nepavyko. Tokie pokyčiai galimi tik tada, kai suvokiama, kad apie išsilavinimą galima kalbėti tik kaip apie visumą. Esame įsitikinę, kad švietimo sistemos pertvarka turi prasidėti nuo naujo žvilgsnio į ugdymo turinį, mokymo metodiką ir pedagogų rengimą.
Plačiau
Ekonominis Planas Lietuvai
Ekonominis Planas Lietuvai
Ateinantys ketveri metai Lietuvos žmonėms turi tapti spartaus ekonominės ir socialinės gero-vės augimo laikotarpiu. Kad visi sąžiningai dirbantys ir dirbę žmonės realiai pajustų kylančią gyvenimo kokybę, visoje Lietuvoje turi būti sukurta daugiau kokybiškų darbo vietų. Jos turi būti ne tik gerai apmo-kamos, bet ir panaudojančios ilgalaikį Lietuvos kaip valstybės augimo potencialą – čia gyvenančių žmonių darbštumą, kūrybiškumą ir intelektą.
Plačiau

Mūsų politikai Tapk nariu

Partijos pirmininkas, Seimo TS-LKD frakcijos seniūnas, Ekonomikos komiteto narys.
Seimo narė, Audito komiteto pirmininkė, Europos reikalų komiteto narė, Antikorupcijos komisijos narė.
Pirmininko pavaduotoja, Seimo narė, frakcijos seniūno pavaduotoja, Europos reikalų komiteto narė, Aplinkos apsaugos komiteto narė
Pirmininko pirmoji pavaduotoja, Seimo pirmininko pavaduotoja, TS-LKD frakcijos seniūno pirmoji pavaduotoja, Sveikatos reikalų komiteto narė.
Politikos komiteto pirmininkas, Seimo narys, Europos reikalų komiteto narys, Biudžeto ir finansų komiteto narys.
Garbės pirmininkas
Suraskite politiką Jūsų rinkiminėje apygardoje
Pasirinktoje savivaldybėje/apygardoje politiko neradome.

Skyrių susirinkimai ir tarybų posėdžiai

Marijampolės skyriaus susirinkimas

2018 lapkričio 25 d., 12:00
Marijampolės kultūros centro kavinė (Vilkaviškio g. 2/Kauno g. 3)
© 2018 Visos teisės saugomos.
AD FINGERS INTERACTIVE AGENCY