2018.01.08

„Bolų šeimos krepšininkai kviečiami dalyvauti tarptautiniame pagarbos bėgime „Gyvybės ir mirties keliu“

L. Kasčiūnas ir Ž. Pavilionis kreipėsi į krepšinio klubą Prienų-Birštono „Vytautas“, kurio narius, ką tik atvykusius krepšininkus Bolus kviesdami dalyvauti XXVII tradiciniame tarptautiniame pagarbos bėgime „Gyvybės ir mirties keliu“, kuris vyks 2018 m. sausio 14 d.

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos nariai Laurynas Kasčiūnas ir Žygimantas Pavilionis kreipėsi į krepšinio klubą Prienų-Birštono „Vytautas“, kurio narius, ką tik atvykusius krepšininkus Bolus (Ball) kviesdami dalyvauti XXVII tradiciniame tarptautiniame pagarbos bėgime „Gyvybės ir mirties keliu“, kuris vyks 2018 m. sausio 14 d. Bėgimas prasideda prie Antakalnio kapinių, o baigiamas prie Televizijos bokšto ir simbolizuoja mūsų laisvės kovą ir pagarbą žuvusiesiems.

„Šis pagarbos bėgimas – nėra varžybos, jame nesiekiama išaiškinti nugalėtojų ir prizininkų. Tai unikalus ir kartu prasmingas būdas žuvusiųjų laivės gynėjų atminimui įamžinti“, – pažymi Seimo narys L. Kasčiūnas, kartu pabrėždamas, kad krepšininkai per trumpą laiką pelnė lietuvių palaikymą, todėl dalyvaudami simboliniame bėgime ir parodydami pagarbą mūsų Laisvei dar labiau įsitrauktų į šalies gyvenimą.

Pasak, Ž. Pavilionio, prieš 27 metus savo gyvybes už Lietuvos laisvę paaukojo daugiausia jauni žmonės, o JAV išlieka ištikimiausia mus vienijančių – laisvės ir demokratijos – idealų gynėja.

Laisvė ir demokratija – tai idealai, itin svarbūs JAV žmonėms, todėl svečių iš JAV dalyvavimas šiame bėgime leistų plačiai ir patraukliai parodyti, ką kiekvienam piliečiui, nesvarbu, kokios šalies, reiškia laisvė ir nepriklausomybė, ir priminimas, kad gyvenime laisvė nėra tik duotybė – ji turi būti puoselėjama ir ginama“, – sako Seimo narys.

Parlamentarai svečius taip pat kviečia jiems patogiu metu aplankyti Seimą, kur galėtų dar išsamiau sužinot apie mūsų valstybės istoriją ir Nepriklausomybės, kurios siekį palaikė JAV, atkūrimą.

Kitos aktualijos

2020.09.23

Po A. Navalno apnuodijimo – siūlymas griežtinti sankcijas Rusijai ir atsisakyti „Nord Stream 2“ projekto

Po A. Navalno apnuodijimo – siūlymas griežtinti sankcijas Rusijai ir atsisakyti „Nord Stream 2“ projekto
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti