2018.11.28

D. Kreivys dėl neatidaromo Fabijoniškių baseino kreipėsi į R. Šimašių

D. Kreivys dėl neatidaromo Fabijoniškių baseino kreipėsi į R. Šimašių

Seimo narys D. Kreivys kreipėsi į Vilniaus miesto merą R. Šimašių bei savivaldybės administracijos direktorių P. Poderskį dėl vėluojančio atsidaryti Fabijoniškių baseino. Konservatoriaus kreipimesi teigiama, kad pagal sudarytas rangos sutartis, Fabijoniškių baseinas turėjo būti atidarytas bei pradėti visiškai funkcionuoti dar 2018 m. kovą. Tačiau baseino atidarymas buvo ne kartą nukeltas, o dabar paaiškėjo, kad neveikiančiame ir savo funkcijų neatliekančiame objekte dirba administracijos darbuotojai, baseinas yra pripildytas vandeniu ir veikia visi kiti techniniai įrengimai.

TS-LKD frakcijos seniūnas Vilniaus miesto savivaldybės taryboje Valdas Benkunskas kritikavo miesto vadovybę dėl chaotiško darbų planavimo, netvarkingo jų vykdymo bei galimų finansinių nuostolių miesto biudžetui: „Ši situacija parodo, kaip atmestinai dirba kai kurios Vilniaus miesto savivaldybės įmonės ir kaip nuo to kenčia vilniečiai. Nesugebant paprasčiausiai vykdyti suplanuotų darbų, naujai pastatytas Fabijoniškių baseinas jau nuo kovo mėnesio nenaudojamas. Nors baseinas neveikia, administracijos darbuotojams mokami atlyginimai, pasirūpinama komunalinių išlaidų padengimu, baseino vandens priežiūra. Tai – visiškas chaosas ir miesto biudžeto lėšų švaistymas“, – teigė V. Benkunskas.

Pasak D. Kreivio, pagal Vilniaus pajėgumus ir poreikius jame turėtų iškilti ne vienas baseinas.

„Pagal miesto pajėgumus ir miestiečių poreikius turėti būti bent penki baseinai skirtinguose miesto mikrorajonuose. Tačiau šiandien vietoje vieno nugriauto baseino nesugebama atidaryti net jau pastatyto baseino“,  – sakė D. Kreivys

Parlamentaras kreipimesi miesto vadovybės klausia, kokie finansiniai nuostoliai buvo patirti dėl vėluojančio projekto. Taip pat R. Šimašiaus ir P. Poderskio prašoma atsakyti, kas prisiims atsakomybę bei padengs šiuos finansinius nuostolius.

Kitos aktualijos

2020.09.23

Po A. Navalno apnuodijimo – siūlymas griežtinti sankcijas Rusijai ir atsisakyti „Nord Stream 2“ projekto

Po A. Navalno apnuodijimo – siūlymas griežtinti sankcijas Rusijai ir atsisakyti „Nord Stream 2“ projekto
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti