2017.03.07

Dėl G. Kėvišo galimai neskaidrios veiklos kreiptasi į kultūros ministrę ir VMI

Dėl G. Kėvišo galimai neskaidrios veiklos kreiptasi į kultūros ministrę ir VMI.

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos nariai Gabrielius Landsbergis, Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Vytautas Juozapaitis, Vytautas Kernagis, Monika Navickienė ir Ingrida Šimonytė kreipėsi į Valstybinės mokesčių inspekcijos laikinąjį vadovą Artūrą Klerauską dėl Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro (LNOBT) vadovo Gintauto Kėvišo ir jo šeimos narių turto ir pajamų pagrįstumo patikrinimo, kilus abejonėms dėl G. Kėvišo veiklos skaidrumo ir galimo piktnaudžiavimo užimamomis pareigomis.

Seimo nariai taip pat kreipėsi ir į kultūros ministrę Liana Ruokytę-Jonsson dėl generalinio direktoriaus galimų korupcinių veiksmų klausdami, kiek ilgai dar bus toleruojamas LNOBT vadovo piktnaudžiavimas tarnyba, akivaizdus interesų konfliktas bei galimas neskaidrumas ir korupciniai ryšiai jo veikloje. Taip pat klausiama, ar ministrė vengs politinės atsakomybės ir toliau nesiryš nušalinti G. Kėvišo nuo einamų pareigų, taip diskredituodama visą šalies kultūros lauką ir pakirsdama Lietuvos visuomenės pasitikėjimą valdžia.

Primename, jog Viešųjų pirkimų tarnyba ir Specialiųjų tyrimų tarnyba yra pateikusios nepalankias išvadas dėl generalinio direktoriaus veiklos. Abiejose išvadose atskleidžiamas galimas LNOBT vadovo šeimos narių įmonės protegavimas, supainioti viešieji ir privatieji interesai, taip sudarant prielaidas korupcijai.

Kitos aktualijos

2020.01.29

TS-LKD narys Vilius Semeška ketina kandidatuoti į Seimą

TS-LKD narys Vilius Semeška ketina kandidatuoti į Seimą
Skaityti daugiau
2020.01.29

„Kauno bendruomenės jaučiasi paliktos sunykti“

„Kauno bendruomenės jaučiasi paliktos sunykti“
Skaityti daugiau
daugiau aktualijų
© 2020 Visos teisės saugomos.
AD FINGERS INTERACTIVE AGENCY

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti