Mielieji,

Kovo 11-oji, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena, viena tų mūsų tautos švenčių, kuri išsaugota ne tik istorijos vadovėlių puslapiuose.  Šios nepamirštamos dienos liudytojų gausu tarp mūsų. Ji gyva mūsų ir mūsų artimųjų širdyse bei atmintyje. Būtent todėl šią dieną toks gajus pasididžiavimas, jog esame savo patriotiškumą ir pilietiškumą išsaugojusi tauta.

Minėdami Lietuvos šimtmetį ir Kovo 11-ąją sutiksime ypatingai. Matydami, jog šimtametė modernios ir tvirtos Lietuvos idėja pasiekė Nepriklausomybės atkūrimą ir išliko gyva iki šiol. Minėdami šią džiugią datą pagerbkime tuos žmones, kurie nė akimirkai nesudvejojo mūsų laisvės siekiu ir jį įprasmino savo gyvenimu. Kalbėkimės apie Nepriklausomybės atkūrimo kelią su savo artimaisiais bei taip pasisemkime jėgų ir toliau kurti savo Lietuvą. Stiprią, mylimą ir tokią, kurioje linkėtumėme gyventi ateities kartoms.

Su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena!

 

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų pirmininkas

Gabrielius Landsbergis

Kitos aktualijos

2020.09.23

Po A. Navalno apnuodijimo – siūlymas griežtinti sankcijas Rusijai ir atsisakyti „Nord Stream 2“ projekto

Po A. Navalno apnuodijimo – siūlymas griežtinti sankcijas Rusijai ir atsisakyti „Nord Stream 2“ projekto
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti