Šiandien, 14 val., Boriso Nemcovo skvere organizuojamame viešame pikete prieš Rusijos agresiją, nevyriausybinė jaunimo organizacija Jaunųjų konservatorių lyga (JKL) kviečia griežtai pasmerkti Rusijos veiksmus Kerčės sąsiauryje.

Jaunieji konservatoriai antrina NATO išsakytai pozicijai, jog Ukraina yra ir turi būti suvereni valstybė su teritoriniu vientisumu, kas reiškia ir jūrines teises jos teritoriniuose vandenyse.

„Turime aiškiai drauge pasakyti, kad Rusija šias teises pažeidė ir neteisėtai blokavo, taranavo ir apšaudė Ukrainos laivus. Palaikome Ukrainą ir reikalaujame Rusijos atsakomybės už savo veiksmus. Taip pat raginame į tai kuo greičiau reaguoti tarptautinę bendruomenę ir Lietuvos politikus bei visuomenę. Šitai išreikšti šiandien ir renkamės B. Nemcovo skvere“, – pažymėjo JKL pirmininkas Mantas Benkunskas.

Kitos aktualijos

2018.12.11

Atsitiktiniai žmonės Lietuvos Vyriausybėje

Atsitiktiniai žmonės Lietuvos Vyriausybėje
Skaityti daugiau
2018.12.11

Lietuvos-Vokietijos forumo konferencijoje – apie indėlį į Europos ateitį

Lietuvos-Vokietijos forumo konferencijoje – apie indėlį į Europos ateitį
Skaityti daugiau
daugiau aktualijų
© 2018 Visos teisės saugomos.
AD FINGERS INTERACTIVE AGENCY

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti