2019.03.19

„Kandidatas S. Skvernelis aukoja premjero institucijos solidumą“

„Kandidatas S. Skvernelis aukoja premjero institucijos solidumą“.

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis, vertindamas pastaruosius premjero pareiškimus dėl Astravo atominės elektrinės (AE), santykių su Latvija bei dėl Prezidentės, pažymi, kad kandidato Sauliaus Skvernelio pareiškimai visiškai diskredituoja premjero instituciją.

„S. Skvernelis, sakydamas, kad elgsis su Prezidente kaip su rinkimų kampanijos dalyve pamiršta, kad ne Prezidentė, bet būtent jis pats ir yra tiesioginis kampanijos dalyvis. Ir tam jis daugiau nei pusę metų (nuo mokesčių reformos „prastūmimo“ iki nepopuliarių sprendimų vengimo) naudoja premjero poziciją, pakeliui išnaudodamas administracinius resursus ir net antikonstituciškai aukodamas Lietuvos užsienio politikos solidumą. Premjeras su savo kariauna pradėjo karą prieš visus ir dabar valgo pradėto karo vaisius. Kalbėtis su juo daug kas nebemato prasmės, nes daugelis visuomenės grupių tiesiog laukia Premjero pralaimėjimo ir neišvengiamo pasitraukimo ne tik iš rinkiminės kampanijos, bet ir iš Premjero posto“, – teigė G. Landsbergis.

Pasak TS-LKD frakcijos seniūno, S. Skvernelis taip pat turėtų prisiminti, kad Prezidentė pasirašė absoliučią daugumą visų šios valdančiosios koalicijos priimtų įstatymų ir biudžetus. 

„Tuščiais kaltinimais besisvaidantis premjeras pradeda priminti nebe gerąjį konsteblį, bet dažnai eismo taisykles pažeidžiantį kelių eismo dalyvį“, –  pažymėjo G. Landsbergis.

Kitos aktualijos

2019.09.19

J. Džiugelis ir V. Bakas. Kodėl valdantieji žmones su negalia verčia šiuolaikiniais vergais?

J. Džiugelis ir V. Bakas. Kodėl valdantieji žmones su negalia verčia šiuolaikiniais vergais?
Skaityti daugiau
2019.09.19

Kam ruošiamas Kultūros politikos pagrindų įstatymas: kultūros ministrui ar kultūros laukui?

Kam ruošiamas Kultūros politikos pagrindų įstatymas: kultūros ministrui ar kultūros laukui?
Skaityti daugiau
daugiau aktualijų
© 2019 Visos teisės saugomos.
AD FINGERS INTERACTIVE AGENCY

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti