2016.11.16

Meilė Tėvynei pagal Skvernelį

Ketvirtadienį Seime rinksime premjerą Lietuvai. Jo pareiga bus atstovauti mūsų šaliai ir jos gyventojų interesams.

Ketvirtadienį Seime rinksime premjerą Lietuvai. Jo pareiga bus atstovauti mūsų šaliai ir jos gyventojų interesams. Prezidentė, teikdama ministro pirmininko kandidatūrą, kaip vieną iš penkių prioritetinių Vyriausybės uždavinių išskyrė Valstybės gynybos stiprinimą. Jos teigimu, turime stiprinti diplomatinius ryšius ir tinkamai pasirengti geopolitiniams iššūkiams. Akivaizdu, kad tebesitęsiant įtemptai situacijai Ukrainos rytuose, o Rusijai demonstruojant imperines ambicijas, tam bus reikalingas visų Lietuvos žmonių kryptingas veikimas ir juos telkiantis lyderis.

Tačiau būsimas premjeras duodamas interviu per savo atostogas Palangoje sugebėjo suskaldyti mūsų bendruomenę, identifikuodamas Tėvynę mylinčius kaimo žmones ir būsimus išdavikus – feisbuke lindinčius ir patriotinius komentarus rašančius asmenis. Tokie teiginiai atrodo daugiau negu keisti.

Valstybės saugumo departamento 2015 metų „Grėsmių nacionaliniam saugumui vertinime“ teigiama, jog prorusišką propagandą skleidžia ir aktyviai socialiniuose tinkluose nuolat reiškiasi keli šimtai asmenų. Kovai su šiuo reiškiniu didelį dėmesį skiria būtent pilietiškai ir patriotiškai nusiteikę Lietuvos gyventojai ir visuomeninės organizacijos.

Pavyzdžiui, Lietuvos šaulių sąjungoje veikia atskiros grupės žmonių, savo laisvalaikį skiriančių ne tik apmokymams ir dalyvavimui karinėse pratybose, bet taip pat kibernetiniam saugumui, kovai su propaganda.

Ar meilė Tėvynei turi būti tyli ir niekam neskelbiama? Vieno iš trijų pagrindinių Valstybės vadovų požiūriu, viešos diskusijos apie krašto gynybos pajėgumų stiprinimą yra būsimos emigracijos ar net išdavystės požymis.

Tokios neatsakingos būsimo premjero kalbos įžeidžia ir žemina socialiniuose tinkluose aktyviai veikiančius visuomenininkus ir patriotiškai nusiteikusį jaunimą. Nemaža dalis šių žmonių sugeba ne tik komentarus feisbuke rašyt, bet ir ginklą į rankas tvirtai paimt. To jie yra išmokę tarnaudami Tėvynei šauktinių, profesionalios kariuomenės, savanorių ir šaulių gretose. O išaušus dienai „x“, net neabejoju, stotų gint Lietuvos.

Kitos aktualijos

2019.11.18

Dėl bankų mokesčio – prašoma ECB ekspertinio vertinimo

Dėl bankų mokesčio – prašoma ECB ekspertinio vertinimo
Skaityti daugiau
2019.11.16

Jurgita Šiugždinienė: „TS-LKD narių išreikštas pasitikėjimas – tai mandatas dideliems pokyčiams Kaune“

Jurgita Šiugždinienė: „TS-LKD narių išreikštas pasitikėjimas – tai mandatas dideliems pokyčiams Kaune“
Skaityti daugiau
daugiau aktualijų
© 2019 Visos teisės saugomos.
AD FINGERS INTERACTIVE AGENCY

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti