M. Navickienė
2018.06.06

„Moterų įgalinimo iššūkiams spręsti nepaprastai svarbus ir vyrų indėlis“

„Moterų įgalinimo iššūkiams spręsti nepaprastai svarbus ir vyrų indėlis“.

2018 m. Moterų politikos lyderių suvažiavime birželio 6–8 d. dalyvausianti Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narė Monika Navickienė teigia, kad moterų įgalinimo ir lygių galimybių iššūkiams spręsti nepaprastai svarbus yra ne tik pačių moterų aktyvus dalyvavimas, bet ir vyrų vaidmuo.

„Lietuvai švenčiant valstybės atkūrimo šimtmetį, visų pirma, yra didelė garbė priimti tokį moterų lyderių kongresą, kuris pernai vyko Islandijoje. Manau, šiandien jau nebekyla abejonių, kad lyčių stereotipų mažinimas yra vienintelis kelias siekiant geresnių demografinių ir ekonominių visos šalies rodiklių. Mano įsitikinimu, šiandien mums labiausiai trūksta ne tik iniciatyvių ir atsakomybę prisiimančių moterų, o tai jos tikrai sugeba, tačiau ir vyrų, kurie būtų įsipareigoję ir nuoširdūs moterų įgalinimo advokatai“, – teigė Seimo laikinosios Moterų grupės pirmininkės pavaduotoja.

Primename, kad birželio 6–8 dienomis Vilniuje, Lietuvos Respublikos Seime, rengiamas kasmetinis pasaulinis Moterų politikos lyderių suvažiavimas, į kurį pakviestos esamos ir buvusios valstybių, vyriausybių vadovės, ministrės, parlamentarės, merės, nevyriausybinių organizacijų ir žiniasklaidos atstovės. Renginys organizuojamas Vilniuje atkreipiant dėmesį, kad Lietuva prieš šimtą metų viena pirmųjų Europoje suteikė moterims teisę balsuoti.

Kitos aktualijos

A. Vyšniauskas
2021.06.22

TS-LKD frakcijos narys A. Vyšniauskas apie ŽŪM atliktą auditą: UAB “Agrokoncerno grūdai” darė žalą valstybei

TS-LKD frakcijos narys A. Vyšniauskas apie ŽŪM atliktą auditą: UAB “Agrokoncerno grūdai” darė žalą valstybei
Skaityti daugiau
M. Lingė
2021.06.16

M. Lingė: turime stiprinti visuomenės aktyvesnį įsitraukimą į savanorišką veiklą

M. Lingė: turime stiprinti visuomenės aktyvesnį įsitraukimą į savanorišką veiklą
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti