2018.06.06

„Moterų įgalinimo iššūkiams spręsti nepaprastai svarbus ir vyrų indėlis“

„Moterų įgalinimo iššūkiams spręsti nepaprastai svarbus ir vyrų indėlis“.

2018 m. Moterų politikos lyderių suvažiavime birželio 6–8 d. dalyvausianti Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narė Monika Navickienė teigia, kad moterų įgalinimo ir lygių galimybių iššūkiams spręsti nepaprastai svarbus yra ne tik pačių moterų aktyvus dalyvavimas, bet ir vyrų vaidmuo.

„Lietuvai švenčiant valstybės atkūrimo šimtmetį, visų pirma, yra didelė garbė priimti tokį moterų lyderių kongresą, kuris pernai vyko Islandijoje. Manau, šiandien jau nebekyla abejonių, kad lyčių stereotipų mažinimas yra vienintelis kelias siekiant geresnių demografinių ir ekonominių visos šalies rodiklių. Mano įsitikinimu, šiandien mums labiausiai trūksta ne tik iniciatyvių ir atsakomybę prisiimančių moterų, o tai jos tikrai sugeba, tačiau ir vyrų, kurie būtų įsipareigoję ir nuoširdūs moterų įgalinimo advokatai“, – teigė Seimo laikinosios Moterų grupės pirmininkės pavaduotoja.

Primename, kad birželio 6–8 dienomis Vilniuje, Lietuvos Respublikos Seime, rengiamas kasmetinis pasaulinis Moterų politikos lyderių suvažiavimas, į kurį pakviestos esamos ir buvusios valstybių, vyriausybių vadovės, ministrės, parlamentarės, merės, nevyriausybinių organizacijų ir žiniasklaidos atstovės. Renginys organizuojamas Vilniuje atkreipiant dėmesį, kad Lietuva prieš šimtą metų viena pirmųjų Europoje suteikė moterims teisę balsuoti.

Kitos aktualijos

2020.05.28

Siūloma Vilniaus miestui nupirkti Lietuvos edukologijos universiteto stadioną ir jį rekonstruoti

Siūloma Vilniaus miestui nupirkti Lietuvos edukologijos universiteto stadioną ir jį rekonstruoti
Skaityti daugiau
2020.05.28

Konservatoriai prašo Viešųjų pirkimų tarnybos griežtai vertinti bandymus dangstytis pandemija

Konservatoriai prašo Viešųjų pirkimų tarnybos griežtai vertinti bandymus dangstytis pandemija
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti