2019.10.10

Po ministro medžioklės partnerio sėkmės konkurse į aukštas pareigas – prašymas viešinti politikų medžioklių lapus

Po ministro medžioklės partnerio sėkmės konkurse į aukštas pareigas – prašymas viešinti politikų medžioklių lapus

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcija kreipėsi į aplinkos ministrą Kęstutį Mažeiką su prašymu pateikti visus 2016-2019 m. vykusių medžioklių, kuriuose dalyvavo Seimo ir Vyriausybės nariai, politinio pasitikėjimo tarnautojai, Vyriausybės kanceliarijos darbuotojai, lapus.

Prašymas pateiktas kilus įtarimams, kad Valstybinių miškų urėdijos vadovo atranka organizuota neskaidriai.

LRT pranešė, kad naujasis Valstybinių miškų urėdijos vadovas Valdas Kaubrė medžioja kartu su Vyriausybės kancleriu Algirdu Stončaičiu, aplinkos ministru Kęstučiu Mažeika ir žemės ūkio ministru Andriumi Palioniu.

„Kalbame apie vieną didžiausių Lietuvos valstybinių įmonių, kurios vadovo atrankoje dalyvavo tik du kandidatai, o konkursą laimėjo – ministro ir Vyriausybės kanclerio medžioklės partneris. Postų ir įtakos dalybų medžioklėse privalo baigtis. Todėl, atsižvelgiant į Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio viešai aiškiai išsakytą poziciją, jog medžioklės lapai dabar yra prieinami plačiajai visuomenei bei ministro asmeniškai šiandien TS-LKD frakcijos posėdyje Seime išsakytą poziciją, kad bus pateikti visi Valstybinių miškų urėdijos turimi medžioklės lapai tų medžioklių, kuriose dalyvavo politikai ir valstybės tarnautojai, prašome kuo skubiau įvykdyti Ministro Pirmininko deklaruotas nuostatas ir pateikti minimus dokumentus“, –  sakė TS-LKD frakcijos vadovas Gabrielius Landsbergis.

Kitos aktualijos

Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti