2019.07.01

Šėtono broliai

Šėtono broliai

Dabar, 2019 liepą, jau artėja „Baltijos kelio“ žygis ir pergalė. Kaip sutiksim 30-metį?

Na, įjunkim atmintį ir istorinį protą.

Kai šėtono broliai ėmėsi Europos dalybų, jie suprato abu ir kiekvienas, jog Maskvos 1939 m. sutarties planas – tik laikina dėlionė. Kuriam nors žlugus, antrasis „sąjungininkas“ užvaldys viską. Kaip tik taip prasidėjo ilgasis Antrasis pasaulinis, deja, nebaigtas ligi šiol.

Rudajam broliui teko amžinasis priešas Lenkija – didžioji šios žemių dalis.

Raudonajam broliui – keturios šalys prie Baltijos ir gabalai Lenkijos, Rumunijos. Tarpiniame grobio turgelyje dar mainė Lietuvą (kartu su Vilnium) į Liublino ir Chelmo vaivadijas.

Pasidalinta ir funkcijomis: ką kuris daro, ką leidžia antrajam daryti.

Hitleriui rūpėjo, kad sandėris nepadėti Lenkijai būtų dar ir ratifikuotas ligi numatytos puolimui rugsėjo 1-osios. Stalinas noriai patenkino šį draugų geismą. Dar vasaros atostogų metu sušaukė savo marionetinį parlamentą, SSRS Aukščiausiąją tarybą, ir ratifikavo. – Tu tik nesuabejok, genosse Hitleri, pulk tą neteisėtai gimusią Lenkiją (Versalio benkartą, anot V. Molotovo), o aš ateisiu grobio dalies kiek vėliau. Tu liksi amžiais kaltas dėl karo, o aš grobsiu jau kaip gelbėtojas, vaduotojas.

Ant Lenkijos lavono šėtono broliai gėrė „bruderšaftą“.

Krito nesigindamos Lietuva, Latvija, Estija, didvyriškai gynėsi Maskvoje parduota Suomija.

Stalinas padėjo partneriui strateginiais tiekimais ir įdėmiai žiūrėjo, kaip Hitlerio socializmas doroja buržuazinę Prancūziją (šios komunistams per Kominterną uždraudė priešintis!), kaip Hitleris rengėsi pulti Didžiąją Britaniją. Ir atsisakė priimti Europos žydus – tvarkykitės patys, „mums ir savų užtenka“. Toks buvo oficialus atsakymas į atitinkamą Berlyno pasiūlymą. Rengėsi smogti Vokietijai į nugarą, bet Hitleris smogė pirmas. Kokia išdavystė!

Negalėjo taip būti, kad rudasis brolis nežinotų apie raudonojo pasirengimus, tad ir suplanuotus masinius Baltijos tautų trėmimus. Smūgis sovietams kiek ankstėliau būtų išgelbėjęs dešimtis tūkstančių raudonojo teroro aukų, bet rudasis, tai yra Hitleris, protingai luktelėjo.

– Eik, Staline, atsiskleisk!

Panašiai, kaip Stalinas prieš tai leido Hitleriui „vienam“ atsiskleisti prieš Lenkiją. Abu rašė nelemtuosius istorinius pasakyvus avansu.

Kai abu labu šėtono broliu žūtbūtinai susipjovė tarpusavyje, prasidėjo neva naujo istorijos skirsnio rašykla. Maskvos raštininkai užsispyrę tvirtina (tebevykdo Stalino zadaniją), kad karo istorija prasideda tik nuo Hitlerio išdavystės. Bet juk buvo kitaip.

Ir Stalino imperijos plėtrą sustabdė ir atgręžė atgal būtent „Baltijos kelias“.

O kaip ir kas bus toliau?

Nejau kitaip? Marodieriai visada marodieriai. Numušė „Boeingą“ ir turguje pardavinėjo moterų kvepalus ir vaikų žaislus.

Norėdama gyventi, Ukraina prašosi ir prašosi, nors pardavinėjama, Europos ir NATO užtarimo. Kremliaus požiūriu, tai vėl išdavystė. O išdavikai – baudžiami. Todėl Rusija, regis, bus priversta gintis nuo tokios negerovės ir norom nenorom okupuoti (išvaduoti) visą Ukrainą.

Nebent išsilaužtų dantis, kaip kadaise Suomijoj.

Amžinai tas pat.

Kaip ir tada, 1940 metais, kai „buržuazinė“ Lietuva įžūliai pagrobė vieną socialistinį rusų kareivį ir dėl to prarado nepriklausomybę.

Kitos aktualijos

2019.11.18

Dėl bankų mokesčio – prašoma ECB ekspertinio vertinimo

Dėl bankų mokesčio – prašoma ECB ekspertinio vertinimo
Skaityti daugiau
2019.11.16

Jurgita Šiugždinienė: „TS-LKD narių išreikštas pasitikėjimas – tai mandatas dideliems pokyčiams Kaune“

Jurgita Šiugždinienė: „TS-LKD narių išreikštas pasitikėjimas – tai mandatas dideliems pokyčiams Kaune“
Skaityti daugiau
daugiau aktualijų
© 2019 Visos teisės saugomos.
AD FINGERS INTERACTIVE AGENCY

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti