2016.12.21

Siūlo biudžeto netektis kompensuoti iš valstybinių įmonių dividendų

Siūlo biudžeto netektis kompensuoti iš valstybinių įmonių dividendų.

Kadangi Seimas pratęsė PVM lengvatos šildymui galiojimą, dėl ko biudžetas netektų 32 mln. eurų pajamų, Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos narys Andrius Kubilius teikia Seimui pasiūlymą 2017 m. valstybės biudžeto įstatymo projektui, kuriuo rekomenduoja biudžeto netektis finansuoti ne iš kelių fondo  programos, kaip tai siūlo Ramūnas Karbauskis, o iš valstybinių įmonių, ypač – iš AB „Lietuvos geležinkeliai“, dividendų.

„A. Butkevičiaus Vyriausybė praktikavo atleisti valstybines įmones nuo dividendų, nors pagal viešojoje erdvėje matomą informaciją apie, pavyzdžiui, „Lietuvos geležinkelių“ labdarą įvairioms organizacijoms, ypač – susijusioms su socialdemokratais, įmonė turėjo pakankamai lėšų mokėti dividendus į valstybės biudžetą. Manome, kad ir šiandien valstybinės įmonės turi rezervų, iš kurių galėtų duoti didesnę grąžą valstybei“, – sako A. Kubilius.

Parlamentaras siūlo patikslinti Lietuvos Respublikos 2017 metų valstybės biudžeto ir savivaldybių biudžetų finansinių rodiklių patvirtinimo įstatymo projektą bei jo priedus.

 

 Dokumentas pridedamas. 

Kitos aktualijos

2019.12.07

„Privalome grąžinti pasitikėjimą valstybe“

„Privalome grąžinti pasitikėjimą valstybe“
Skaityti daugiau
2019.12.07

TS-LKD Taryba ragina nepalaikyti 2020 m. biudžeto projekto

TS-LKD Taryba ragina nepalaikyti 2020 m. biudžeto projekto
Skaityti daugiau
daugiau aktualijų
© 2019 Visos teisės saugomos.
AD FINGERS INTERACTIVE AGENCY

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti