2017.01.24

Sostinės tarybos TS-LKD frakcija inicijuoja tyrimą dėl frakcijos nario sūnaus patekimo į savivaldybės vaikų darželį

Vilniaus miesto savivaldybės tarybos TS-LKD frakcijos seniūnas Valdas Benkunskas kreipėsi į Savivaldybės kontrolierių ir vidaus audito skyrių dėl skubaus audito atlikimo.

Vilniaus miesto savivaldybės tarybos TS-LKD frakcijos seniūnas Valdas Benkunskas kreipėsi į Savivaldybės kontrolierių ir vidaus audito skyrių dėl skubaus audito atlikimo. Prašoma nustatyti ar frakcijos nario Vido Urbonavičiaus sūnui buvo teisėtai paskirta vieta savivaldybės lopšelyje-darželyje „Žirniukas“. Politiko sūnus pagal Vilniaus miesto savivaldybės tarybos patvirtintą tvarką į darželį pateko praeitų metų rudenį, kuomet buvo įsteigtos papildomos vietos darželio grupėse.

„Frakcijos kreipimasis inicijuotas siekiant patikrinti ar politiko sūnus pateko į savivaldybės darželį pagal visus teisės aktų reikalavimus, skaidriai ir be neteisėtos politikų įtakos. Siekdami visiško atvirumo ir nešališkumo prašome ištirti ar V. Urbonavičiaus sūnaus vieta eilėje į pasirinktą darželį galėjo būti neteisėtai koreguota“, – kreipimesi nurodo TS-LKD frakcijos seniūnas Valdas Benkunskas.

Frakcijos nario V. Urbonavičiaus teigimu, jo šeima užregistravo sūnų į 5 skirtingus savivaldybės darželius įprasta tvarka elektroninėje sistemoje.

„Suprasdamas, kad esu viešas asmuo, noriu, kad tyrimas atsakytų į visus klausimus ir paneigtų bet kokias abejones, jog mano sūnui vieta darželyje buvo suteikta neteisėtai“, – teigė politikas.

Vilniaus miesto savivaldybė priėmimą į darželius organizuoja pagal 2015 m. lapkričio mėn. Miesto taryboje patvirtintą tvarką. Visi duomenys apie priimtus ir eilėje laukiančius vaikus, neskelbiant asmens duomenų, yra vieši ir atvirai prieinami.

Kitos aktualijos

2019.12.11

A. Kubilius pakvietė Rusijos opozicijos atstovus, europarlamentarus bei ekspertus diskusijai Europos Parlamente apie proeuropietiškos Rusijos ateitį

A. Kubilius pakvietė Rusijos opozicijos atstovus, europarlamentarus bei ekspertus diskusijai Europos Parlamente apie proeuropietiškos Rusijos ateitį
Skaityti daugiau
daugiau aktualijų
© 2019 Visos teisės saugomos.
AD FINGERS INTERACTIVE AGENCY

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti