2016.11.16

TS-LKD pritars racionaliems siūlymams dėl parlamentinei veiklai skirtų lėšų

TS-LKD pritars racionaliems valdančiųjų siūlymams dėl parlamentinei veiklai skirtų lėšų, taip pat ir transportui, naudojimo .

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcija, atsižvelgdama į valdančiosios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos iniciatyvą dėl transporto naudojimo tvarkos, pritaria siekiui parlamentines lėšas naudoti tik Seimo nario veiklai vykdyti ir kuo racionaliau. TS-LKD atstovė Seimo valdyboje palaikė šią iniciatyvą. TS-LKD frakcija taip pat yra pasirengusi teikti tolesnius pasiūlymus, kaip galima mažinti valdymo išlaidas.

„Siekiams didinti parlamentinių lėšų panaudojimo skaidrumą ir efektyvumą pritariame. Manome, kad reikėtų nesustoti tik ties Seimo institucija, o kompleksiškai įvertinti ir efektyvinti Vyriausybės, savivaldybių bei kitų valstybės institucijų tarnybinio transporto ir reprezentacinių lėšų naudojimą. Šioje srityje yra tikrai daug erdvės efektyvumui ir skaidrumui didinti. Konkretūs būdai, kaip tai padaryti, turėtų būti pasiūlyti atsižvelgiant į gerąją kitų šalių parlamentų patirtį. Geriausia, kad konkrečius reformos žingsnius pasiūlytų ne patys politikai, o ekspertai“, – teigia TS-LKD pirmininkas Gabrielius Landsbergis.

Kitos aktualijos

2020.01.29

TS-LKD narys Vilius Semeška ketina kandidatuoti į Seimą

TS-LKD narys Vilius Semeška ketina kandidatuoti į Seimą
Skaityti daugiau
2020.01.29

„Kauno bendruomenės jaučiasi paliktos sunykti“

„Kauno bendruomenės jaučiasi paliktos sunykti“
Skaityti daugiau
daugiau aktualijų
© 2020 Visos teisės saugomos.
AD FINGERS INTERACTIVE AGENCY

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti