2017.01.11

TS-LKD specialiuoju atstovu Astravo AE klausimais skiria D. Kreivį

Atsižvelgiant į tai, jog Astravo atominės elektrinės (AE) statybos sustabdymas yra vienas svarbiausių artimiausio laikotarpio Lietuvos ir kartu Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų tikslas, partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis specialiuoju atstovu Astravo AE statybos stabdymo klausimais skiria Seimo narį, Ekonomikos komiteto pirmininko pavaduotoją, Energetikos komisijos narį Dainių Kreivį ir paveda jam suburti bei vadovauti politikų ir ekspertų grupei, kuri koordinuotų visus su Astravo AE statybos stabdymu susijusius veiksmus ir kartu atstovauti TS-LKD pozicijai elektrinės stabdymo veiksmų bendraujant su Seimo, Vyriausybės ir kitų Lietuvos bei tarptautinių institucijų atstovais.

Atsižvelgiant į tai, jog Astravo atominės elektrinės (AE) statybos sustabdymas yra vienas svarbiausių artimiausio laikotarpio Lietuvos ir kartu Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų tikslas, partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis specialiuoju atstovu Astravo AE  statybos stabdymo klausimais skiria Seimo narį, Ekonomikos komiteto pirmininko pavaduotoją, Energetikos komisijos narį Dainių Kreivį ir paveda jam suburti bei vadovauti politikų ir ekspertų grupei, kuri koordinuotų visus su Astravo AE statybos stabdymu susijusius veiksmus ir kartu atstovauti TS-LKD pozicijai elektrinės stabdymo veiksmų bendraujant su Seimo, Vyriausybės ir kitų Lietuvos bei tarptautinių institucijų atstovais.

„Matydami tai, jog Baltarusijoje kylanti nauja atominė elektrinė yra nepaprastai didelė grėsmė Lietuvos saugumui bei stebėdami Vyriausybės gana menką veikimą šiuo klausimu, specialiuoju TS-LKD atstovu Astravo klausimais skiriame Dainių Kreivį. Būdami konstruktyvi opozicija, esame pasiruošę Vyriausybei padėti sprendžiant šį Lietuvai ypač svarbų  klausimą, tačiau matydami neveikimą arba neteisingą veikimą – nedelsiant imtis visų reikiamų priemonių ir raginti tai daryti visas atsakingas valstybės institucijas, kad Astravo AE statyba būtų sustabdyta“, – komentavo TS-LKD pirmininkas G. Landsbergis.

TS-LKD pirmininko potvarkis pridedamas.

Kitos aktualijos

2019.08.22

Kas būna, kai STT agentai išlaužia ne tas duris

Kas būna, kai STT agentai išlaužia ne tas duris
Skaityti daugiau
2019.08.22

Iš Vokietijos-Lietuvos viršūnių

Iš Vokietijos-Lietuvos viršūnių
Skaityti daugiau
daugiau aktualijų
© 2019 Visos teisės saugomos.
AD FINGERS INTERACTIVE AGENCY

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti