2019.06.29

TS-LKD Tarybos posėdyje patvirtinti kandidatai Žirmūnų, Gargždų ir Žiemgalos apygardose

TS-LKD Tarybos posėdyje patvirtinti kandidatai Žirmūnų, Gargždų ir Žiemgalos apygardose

Šiandien Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Tarybos posėdyje patvirtinti kandidatai naujuose rinkimuose į Lietuvos Respublikos Seimą Žirmūnų, Gargždų ir Žiemgalos vienmandatėse apygardose.

Taryba vieningai pritarė Žirmūnų vienmandatėje rinkimų apygardoje kelti Paulės Kuzmickienės kandidatūrą, Rasą Petrauskienę kelti Gargždų vienmandatėje, o Žiemgalos rinkimų apygardoje partijos kandidato nekelti, bet remti save išsikėlusią kandidatę Rūtą Bilkštytę.

„Kartu su Jumis esu bendruomenėje nuo 1997 m. Atėjau į Jaunųjų konservatorių lygą ir kaip tik tada įpuoliau į Prezidento rinkimus. Turėjau galimybę stebėti R. Juknevičienės ir A. Kubiliaus pasisakymus ir stebėjausi, kad „štai čia tai politika“. Ir po JLK įkvėpimo, ir partijos bei Vilniaus sueigos palaikymo, šiandiena itin jaudinanti. Vilniaus savivaldybėje svarstome įdomių klausimų, bet tenka pastebėti, kad ne viską savivaldoje gali išspręsti. Seimo nario mandatas galėtų padėti geriau atliepti vilniečių ir visų Lietuvos gyventojų rūpesčius. Šį mandatą vertinu kaip galimybę susitarti kaip gyvensime toliau šioje valstybėje. A. Kubilius šiandien sakė, jog reikia susitarti ir mylėti savo rinkėjus. Visiškai tam pritariu. Aš esu pasiruošusi, turiu užsidegimo, noriu laimėti ir papildyti gretas Seime“, –  sakė P. Kuzmickienė.

Paulė Kuzmickienė, kandidatuojanti Žirmūnų apygardoje, yra Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narė, šiuo metu einanti Švietimo ir kultūros reikalų komiteto pirmininkės pareigas. Kilusi iš Utenos, P. Kuzmickienė turi švietimo vadybos magistro laipsnį, dešimt metų dirbo valstybės tarnyboje: Užsienio reikalų ministro Vygaudo Ušacko patarėja, Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus patarėja, Europos Parlamento narės Radvilės Morkūnaitės-Mikulėnienės patarėja. Visuomeninę veiklą pradėjo dar nuo 1997 m., Jaunųjų konservatorių lygoje.

Gargždų apygardoje kandidatuojanti Rasa Petrauskienė jau daugiau nei 22 metus gyvena Klaipėdos rajone, Klaipėdos universitete įgijusi Rekreacinės veiklos organizavimo magistro laipsnį. Nuo 2006 m.. R. Petrauskienė yra TS-LKD narė, nuo 2012 m. – TS-LKD Klaipėdos rajono skyriaus pirmininkė. Yra dirbusi Europos parlamentaro Algirdo Saudargo patarėjos pareigose, Dirbo Seimo narių A. Bilotaitės ir A. Anušausko komandose. R. Petrauskienė nuo 2015 m. taip pat yra Klaipėdos r. savivaldybės tarybos narė, frakcijos seniūnė.

„Kandidatuoju ne todėl, kad siekčiau karjeros – šiuo metu einu Klaipėdos rajono administracijos direktoriaus pavaduotojos pareigas. Kandidatuoju ir ne todėl, kad siekčiau daugiau galios ar įtakos. Kandidatuoju, nes atstovauju Klaipėdos rajono  žmonėms, juos labai gerai pažįstu, o jie pažįsta mane. Savivaldos rinkimuose gavau didžiulį rinkėjų pasitikėjimą – dėkoju jiems už tokį pasitikėjimą. Nepaisant to, turime atvirai kalbėtis apie tai, kas svarbiausia: problemų, kurios yra gana panašios visoje Lietuvoje, netrūksta ir Klaipėdos rajonui: prastai finansuojamos rajonų gatvių, kelių renovacijos, yra problemų švietimo srityje, trūksta vaikų darželių. Kartu susiduriame ir su infrastruktūros problemomis, kadangi rajonas labai sparčiai plečiasi. Turėdama tai omenyje, esu įsitikinusi, jog šios problemos gali būti lengvai sprendžiamos susivienijus politinėms partijoms ir nusistačius aiškius prioritetus. Esu pasirengusi padaryti viską, kad problemos būtų išspręstos, o susitarimai – pasiekti“, –  teigė R. Petrauskienė.

Žiemgalos vienmandatėje partijos paramos sulauksianti Rūta Bilkštytė gimė ir užaugo Joniškyje. Yra baigusi Vilniaus Universitetą, kuriame įgijo ekonomistės kvalifikaciją. Daugiau nei dešimtmetį dirbo Valstybinėje mokesčių inspekcijoje, kur ėjo inspektorės ir skyriaus vadovės pareigas. Nuo 2017 m. yra Lietuvos mokesčių konsultantų asociacijos prezidentė. Šiuo metu verčiasi nepriklausomos mokesčių ekspertės praktika, yra išrinkta Vilnius International Rotary klubo Prezidentė.

„Dalyvauti rinkimuose mane įkvėpė Ingridos Šimonytės sėkmė. Ji įrodė, kad žmonės yra pasiilgę naujų idėjų ir ekspertinių įžvalgų. Savo sričių profesionalai, kurie turi žinių ir idėjų, kaip gerinti mūsų šalies žmonių gyvenimus, nebeturi sėdėti ant atsarginių suolelio – jie turi imtis atsakomybės, pasiryžti nelengvam politikų keliui. Man skaudu, kad ketvirtadalis Lietuvos žmonių 30-taisiais išsvajotos Nepriklausomybes metais gyvena žemiau skurdo ribos. Todėl manau, kad pagaliau metas Lietuvai, siekiant sumažinti tiek regioninę, tiek socialinę atskirtį, sudaryti nacionalinį susitarimą dėl mokesčių sistemos“, – teigė R. Bilkštytė.

Kitos aktualijos

2020.08.12

Nesiliaujant skundams dėl neprieinamų sveikatos priežiūros paslaugų – kreipimasis į Valstybės kontrolę

Nesiliaujant skundams dėl neprieinamų sveikatos priežiūros paslaugų – kreipimasis į Valstybės kontrolę
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti