2016.12.21

L. Linkevičiaus prašoma pagrįsti politinio pasitikėjimo darbuotojų paskyrimus į diplomatinę tarnybą

Užsienio reikalų ministro prašo pagrįsti politinio pasitikėjimo darbuotojų paskyrimus į diplomatinę tarnybą.

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos narys Audronius Ažubalis, atkreipdamas dėmesį į žiniasklaidoje pasirodžiusias žinias, kad užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius įdarbino gausų politinio pasitikėjimo pareigūnų skaičių į diplomatinę tarnybą, prašo pateikti informaciją, įrodančią tinkamą jų kvalifikaciją.

Parlamentaras remiasi gruodžio 16 d. naujienų agentūros BNS informacija, kad per visą XVI Vyriausybės darbo laikotarpį į nuolatinę diplomatinę tarnybą įdarbinta net dvylika žmonių, su kuriais prieš tai buvo sudarytos laikinosios darbo sutartys.

Kreipimesi pažymima, kad karjeros diplomatams patekti į diplomatinę tarnybą prireikia įveikti sudėtingą, ne vienos dienos trukmės konkursą, todėl tokie ministro politiniai paskyrimai nėra sąžiningi pastarųjų atžvilgiu.

„Siekdamas išsklaidyti abejones, prašau suteikti informaciją apie Jūsų vadovavimo Užsienio reikalų ministerijai laikotarpiu į nuolatinę diplomatinę tarnybą visų priimtų pareigūnų kvalifikaciją, t.y. pateikti jų gyvenimo aprašymus bei ministerijos Atestacinės komisijos sprendimų protokolus“, – užsienio reikalų ministro prašo parlamentaras.

Kitos aktualijos

2019.09.20

„Tikiuosi, jog tyrime dėl Rusijos įtakos, NSGK pavyks išlaikyti solidumą“

„Tikiuosi, jog tyrime dėl Rusijos įtakos, NSGK pavyks išlaikyti solidumą“
Skaityti daugiau
2019.09.19

J. Džiugelis ir V. Bakas. Kodėl valdantieji žmones su negalia verčia šiuolaikiniais vergais?

J. Džiugelis ir V. Bakas. Kodėl valdantieji žmones su negalia verčia šiuolaikiniais vergais?
Skaityti daugiau
daugiau aktualijų
© 2019 Visos teisės saugomos.
AD FINGERS INTERACTIVE AGENCY

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti