2017.12.02

V. Landsbergis: „Laikykimės vienybės ir venkime peštynių“

Šių dienų Rusijai skelbiant, jog Europos Sąjunga yra jos priešas, mūsų šalis turėtų pabrėžti tikėjimą Europa, vengti madingų puldinėjimų prieš ES, laikytis proto vien todėl, kad alternatyvų Lietuva neturi.

Šiandien vykstančiame Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Tarybos posėdyje garbės pirmininkas Vytautas Landsbergis pristatė dokumentą „Lietuva ir tarptautinė padėtis“, kuriame siūloma laikytis vienybės, vengiant peštynių ir susiardymo dėl antraeilių dalykų.

Dokumente teigiama, jog Didžiosios sąjungos, kuriomis remiasi Lietuvos saugumas tarptautiniame, kol kas ribotų karų būvyje, patiria sunkių išmėginimų.

„Šių dienų Rusijai skelbiant, jog Europos Sąjunga yra jos priešas, mūsų šalis turėtų pabrėžti tikėjimą Europa, vengti madingų puldinėjimų prieš ES, laikytis proto vien todėl, kad alternatyvų Lietuva neturi. Padėtis Vokietijoje rodo, kaip gali būti susilpninta ir miunchenizuota visa Europos Sąjunga. Lietuvos atsakas turėtų būti bent jau vidinė vienybė, vengimas peštynių ir susiardymo dėl antraeilių dalykų“, – sakė V. Landsbergis.

Kitos aktualijos

2019.07.27

„Šiandien tiek Europa, tiek Lietuva išgyvena komitetizaciją“

„Šiandien tiek Europa, tiek Lietuva išgyvena komitetizaciją“
Skaityti daugiau
2019.07.11

Siūloma pagaliau apsispręsti dėl kelių sodininkų bendrijose

Siūloma pagaliau apsispręsti dėl kelių sodininkų bendrijose
Skaityti daugiau
daugiau aktualijų
© 2019 Visos teisės saugomos.
AD FINGERS INTERACTIVE AGENCY

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti