2018.03.28

„Žiniasklaidos paviešinti epizodai ir liudijimų nuotrupos nenusako visos liudijimo STT esmės”

G. Landsbergis, komentuodamas šiandien žiniasklaidoje pasirodžiusią informaciją apie STT apklaustus frakcijos narius, atkreipė dėmesį, jog visi apklausti asmenys turi liudytojo statusą, o teisėsauga priekaištų jiems nėra išsakiusi.

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis, komentuodamas šiandien žiniasklaidoje pasirodžiusią informaciją apie Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) apklaustus frakcijos narius, atkreipė dėmesį, jog visi apklausti asmenys turi liudytojo statusą, o teisėsauga priekaištų jiems nėra išsakiusi.

„Aš ir, tikiu, visi kiti apklausose dalyvavę politikai, pateikėme visą informaciją ir visas detales, kurios mums buvo žinomos, nuoširdžiai atsakėme į visus tyrėjų užduotus klausimus. Šiandien paviešinti epizodai ir liudijimų nuotrupos nenusako visos liudijimo STT esmės, todėl tikiuosi, kad bylai pasiekus teismą pamatysime visą vaizdą, o ne tik iš konteksto ištrauktas detales ir akivaizdžiai melagingus teiginius bei interpretacijas, – publikaciją komentavo G. Landsbergis, –  Šiandien matome tokias citatas, jog neva mano buvo aiškinama, esą, R. Kurlianskiui buvo pristatyta partijos rinkimų programa ir prašyta koncerno valdomos žiniasklaidos palankumo, tai yra netiesa, nes niekada jokios paramos ar palankumo neprašiau“.

Dėl tolesnių veiksmų ir partijos situacijos įvertinimo G. Landsbergis teigia jau kalbėjęsis su TS-LKD priežiūros komiteto pirmininku: ,,Buvau informuotas, kad partijos priežiūros komitetas savo iniciatyva ketina rinktis artimiausiu metu ir įvertinti visą žiniasklaidoje aprašytą situaciją“.

Primename, kad kai kurie TS-LKD frakcijos nariai kaip liudytojai buvo apklausti STT tiriant Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio ir „MG Baltic“ koncerno politinės korupcijos bylą. Iš viso buvo apklausta daugiau nei pusantro šimto asmenų, apie trečdalis jų – politikai.

Kitos aktualijos

2020.09.23

Po A. Navalno apnuodijimo – siūlymas griežtinti sankcijas Rusijai ir atsisakyti „Nord Stream 2“ projekto

Po A. Navalno apnuodijimo – siūlymas griežtinti sankcijas Rusijai ir atsisakyti „Nord Stream 2“ projekto
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti