Vladimiras Volfovičius Žirinovskis iš svarbios kaimynų šalies maždaug prieš dešimtmetį ar pusantro paskelbė žmogėdrišką nuosprendį komunizmo ir imperijos išdavikams.

“Pastatysim pribaltams ant sienos branduolinių jėgainių ir išnuodysim juos radioaktyviomis atliekomis!”

Įsitvirtino Kremliuje atitinkama valdžia ir vykdo planą. Stato nuodo kraterį būtent ant Lietuvos sienos, prie Vilniaus. Ar mes tebedainuojam “Aš lauksiu prie Vilniaus, prie pasakų miesto”, ar darom ką nors?

Galų gale, jau darom. Statykitės kitur, ne Astrave!

Tai, ką suka Maskvos-Minsko ašis (MM), yra hibridinio karo prieš Lietuvą veiksmas. Lietuva neatsako jokiu karu; ji atsako bylodama tiesa ir teise, kaip prieš 25 metus, ir atsiriboja nuo šio tariamai energetinio “verslo”.

Trys opozicinės politinės partijos ir du buvę valstybės vadovai jau sausį pasiūlė priimti Seime įstatymą privalomą visoms vyriausybėms, dabartinei ir būsimoms, kad Lietuva nebendradarbiaus mirtinos grėsmės ir nešvarios elektros versle, blokuos ir boikotuos nepirkdama ir netransportuodama Astravo produkcijos. Statykit kitur ir atskleiskit ekspertams savo garsųjį technologijų patikimumą nesidangstydami “valstybės paslaptimi”. Kurios valstybės, beje?

Valdančios mus partijos, galimai baikščios ar pavaldžios MM ašiai, vis dar neparėmė šių nuostatų, todėl tikriausiai ir Seime trins miltus, kol volfovičiai dirba savo darbą, toliau kasa Lietuvai duobę. Todėl siekiam visuotinio piliečių reikalavimo, kad gynybinis atsiribojimo įstatymas būtų tikrai svarstomas ir priimtas Lietuvos Seime. Tai atitiktų ir Lietuvos Konstitucijos reikalavimą nesijungti į jokias posovietines erdves. Tam renkami piliečių, sąmoningų Lietuvos piliečių parašai.

Kviečiu nedelsti ir pateikti jų labai daug, kur kas daugiau, nei reikalauja įstatymo kvota. Kad nesukčiautų niekas, nes MM jau pradėjo savo klaidinimo, vilionių ir sielų pirkimo kampaniją. Agentūros dirba. – Jūsų karstas bus pigesnis!

Parašus už antiastravinį įstatymą (statykit kitur!) terenka kiekviena atsakinga, nekorumpuota politinė ir visuomeninė organizacija. Kur yra Sąjūdis, Lijotas, skautai ir šauliai, Lietuvos pagražintojai? Birželis-liepa tebūnie dar vienas proveržis į laisvę. Gyvybės sąjūdis. Lietuva – ne MM kolonija, Lietuva nori gyventi ne po Astravo giljotina.

O ponas Volfovičius šiandien blyksteli dar vienu žmogėdrišku projektu. Tai viešas pasiūlymas, šiaip ar taip, Rusijos Dūmos vicepirmininko, kad jo didžioji teroro ir savivalės valstybė susprogdintų kur nors Europos šiaurėje branduolinę bombą.

Nelaukiant nė Astravo. Tegul jie dreba jau dabar, tie prakeikti demokratai europiečiai, dar nepastebėję, kad ir Astravo projektas – prieš juos, prieš Europos vienybę.

Bauginimas, terorizavimo politika visai atvirai eskaluojami. O mes nedrebėsim. Ir neparsidavinėsim. Mes Lietuva.

Kitos aktualijos

2019.12.11

A. Kubilius pakvietė Rusijos opozicijos atstovus, europarlamentarus bei ekspertus diskusijai Europos Parlamente apie proeuropietiškos Rusijos ateitį

A. Kubilius pakvietė Rusijos opozicijos atstovus, europarlamentarus bei ekspertus diskusijai Europos Parlamente apie proeuropietiškos Rusijos ateitį
Skaityti daugiau
daugiau aktualijų
© 2019 Visos teisės saugomos.
AD FINGERS INTERACTIVE AGENCY

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti