EUROPOS PARLAMENTAS 2019
Stiprus Lietuvos balsas Europoje!

Tikime Europa
Mes, Lietuvos žmonės, visados buvome ir būsime tikrais europiečiais. Net ir tada, kai mus išplėšė iš europietiškos demokratijos šeimos, mes radome kelią atgal. Drąsiai kovodami ir tikėdami Europos svajone, šiandien mes džiaugiamės jos galimybėmis.
Europos Sąjunga - spartesnis mūsų gerovės augimas
Esame tikri europiečiai, tačiau dar vis atsiliekame nuo europietiškos gerovės. Mūsų žmonių algos auga, bet dar ne pakankamai. Mūsų senjorų pensijos dar toli nuo europietiško lygmens, o sveikatos, švietimo ir kitų svarbių sričių padėtis toli gražu neatitinka europietiškų standartų. Turime dar geriau išnaudoti savo narystę Europos Sąjungoje, kad sparčiau pasiektumėme europietišką gerovę, kurios trokšta kiekvienas Lietuvos žmogus.

Europietiškas solidarumas - kelias į mūsų saugumą
Europos Sąjunga šiandien pergyvena nelengvą laikotarpį. „Brexit“, keliantys galvą antieuropietiški populistų judėjimai, savanaudiški energetiniai projektai - Nord Stream 2 ir Astravo AE - skaldo Europos vienybę, o agresyvumo nepaliaujanti demonstruoti Rusija, karas Ukrainoje kelia grėsmę mūsų saugumui. Europa turi eksportuoti stabilumą ir saugumą į savo kaimynystę, nes kitaip importuos tik nestabilumą ir nesaugumą. Mums reikia europietiško solidarumo ir mes patys turime būti įsipareigoję tokiam solidarumui, nes tik taip Europa ir toliau gali išsaugoti taiką. Turime nepasiduoti populistiniams gąsdinimams ir baimėms, siekiams suskaldyti ir susilpninti Europos Sąjungą.
Su mumis - Jūsų balsas bus stiprus Europoje
Šiandien Europai reikalingi patyrę ir profesionalūs lyderiai, kurie per dešimtmečius nuo Kovo 11-osios išmoko dirbti ne tik Lietuvoje, bet ir Vakaruose, ir Rytų kaimynystėje. Lietuvai reikia žmonių, kurie jau įrodė savo gebėjimą atstovauti Lietuvai aukščiausiu lygiu. Esame patyrę, turime ką pasakyti ir žinome kam. Svarbu, kad tariantis dėl Europos ateities, būtų girdimas ir Lietuvos balsas. Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai yra gausiausios ir stipriausios Europos liaudies partijos, kuri turi didžiausią įtaką priimant sprendimus Europos Sąjungoje, šeimos nariai. Todėl Jūsų mums suteiktas balsas taps stipriu, girdimu ir įtakingu Lietuvos balsu Europoje.

KANDIDATAI EUROPOS PARLAMENTO RINKIMUOSE 2019

© 2019 Visos teisės saugomos.
AD FINGERS INTERACTIVE AGENCY

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti