Dainius Bardauskas

Dainius Bardauskas

Skyrius: Kupiškio

El. paštas: meras @ kupiskis.lt

Telefonas: 8 687 70341

Dainius Bardauskas gimė 1965 m. birželio 5 d. Juodpėnų kaime, Šimonių sen., Kupiškio r. Vėliau tėvai dėl paskyrimų į kitas pareigas persikėlė gyventi į Butėnų k., Šimonių sen., Kupiškio r. Šiuo metu gyvena Šimonių miestelyje, Šimonių sen., Kupiškio r.

1983 m. baigė Šimonių vidurinę mokyklą, tais pačiais metais įstojo į Lietuvos veterinarijos akademiją, kur įgijo veterinarijos gydytojo specialybę. 2006 m. baigė studijas Vilniaus universitete, kur buvo suteiktas socialinio darbo magistro kvalifikacinis laipsnis.

Baigęs studijas Dainius Bardauskas grįžo dirbti į Šimonis, dirbo žemės ūkio srityje. 1995 m. tapo Šimonių seniūnijos seniūnu. Nuo 1998 m. iki 2000 m. dirbo Kupiškio rajono žemės ūkio skyriaus vedėju. Nuo 2000 m. iki 2015 m. dirbo Kupiškio socialinės globos namų direktoriumi. 2015 m. tiesioginiuose Kupiškio rajono savivaldybės mero rinkimuose buvo išrinktas meru.

Nuo jaunystės domėjosi politika, istorija, rinkosi nuosekliausiai už Lietuvos nepriklausomybę pasisakančią jėgą, todėl įstojo į TS-LKD partiją. 1997–2000 m. buvo Kupiškio rajono tarybos narys. 2011 m. grįžo į aktyvią politinę veiklą ir buvo išrinktas į Kupiškio rajono savivaldybės tarybą.

Dainius Bardauskas yra vedęs. Kartu su žmona Danguole turi dvi dukras.

Istorija ir žvejyba yra tie pomėgiai, kurie lydi merą nuo pat jaunų dienų. Muzika taip pat buvo neatsiejama gyvenimo dalis ne vienerius metus. Mėgsta bendrauti ir sugeba ne tik išklausyti, bet ir išgirsti. Nėra kategoriškas, tačiau, kai to reikalauja aplinkybės, sugeba išlaikyti tvirtą poziciją.

Tapk savanoriu

Kiti mūsų politikai

Pasvalio meras
Kaišiadorių meras
Europos Parlamento narė

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti