Juozas Mažeika

Juozas Mažeika

Skyrius: Kretingos

El. paštas: meras @ kretinga.lt

Telefonas: 8 445 51442

Gimė 1952 m. gruodžio 4 d. Kretingos rajono Kūlupėnų kaime.

Mokėsi Kūlupėnų aštuonmetėje mokykloje, vėliau – Kretingos 1-ojoje vidurinėje mokykloje. Ją baigė 1971 m. Tų pačių metų rudenį buvo pašauktas į sovietinę kariuomenę. Po tarnybos įstojo į Vilniaus universiteto neakivaizdinį skyrių, studijavo lietuvių kalbą ir literatūrą.

1974 m. pradėjo dirbti Kūlupėnų aštuonmetės mokyklos mokytoju.

Supratęs, kad sportas yra neatsiejama gyvenimo dalis, 1977 m. perėjo mokytis į Lietuvos valstybinį kūno kultūros institutą (dabar – LKKA). Jį baigė 1982 m. ir įgijo kūno kultūros dėstytojo kvalifikaciją.

Iki 1991 m. dirbo Kūlupėnų mokyklos kūno kultūros mokytoju, įgijo kūno kultūros mokytojo metodininko kvalifikacinę kategoriją. 1991 m. buvo paskirtas šios mokyklos pavaduotoju ugdymui, o 1997 m. – mokyklos direktoriumi.

Nuo 1995 m. renkamas į Kretingos rajono savivaldybės tarybą. 2004 m. gruodžio mėn. buvo išrinktas Kretingos rajono savivaldybės tarybos mero pavaduotoju.

1996 m. įstojo į TS-LKD (dabartinis partijos pavadinimas) ir nuo 2000 m. yra šios partijos Kretingos skyriaus pirmininkas.

2009 m. vasario mėn. buvo išrinktas Kretingos rajono savivaldybės tarybos meru. Šias pareigas eina iki šiol.

Vedęs, šeimą sukūrė 1976 m. Žmona Aldona – Kūlupėnų seniūnijos žemės ūkio specialistė. Turi du vaikus – dukrą Jūratę ir sūnų Gediminą. Dukra yra ištekėjusi ir augina du vaikus, sūnus – vedęs, taip pat augina du vaikus.

Tapk savanoriu

Kiti mūsų politikai

Palangos meras
Šilalės meras
Seimo narys, frakcijos seniūno pavaduotojas, Ekonomikos komiteto narys.
© 2019 Visos teisės saugomos.
AD FINGERS INTERACTIVE AGENCY

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti