2019.07.19

TS-LKD kandidatė Žirmūnų apygardoje pirmoji pristatė gyventojų parašus

TS-LKD kandidatė Žirmūnų apygardoje pirmoji pristatė gyventojų parašus

Šiandien Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų kandidatė Žirmūnų apygardoje Paulė Kuzmickienė Vilniaus miesto savivaldybėje pirmoji pristatė jos kandidatūrą remiančių gyventojų parašus. Pagal Seimo rinkimų įstatymą, Lietuvos pilietis gali būti renkamas Seimo nariu vienmandatėje apygardoje, jei jo išsikėlimą parašais paremia ne mažiau kaip vienas tūkstantis tos apygardos rinkėjų.

Beveik 1400 rinkėjų palaikymo sulaukusi P. Kuzmickienė teigia, kad per pastarąsias savaites bendraujant su Žirmūnuose gyvenančiais žmonėmis, gilinosi į jų lūkesčius ir problemas. „Nemažai kalbėjomės ir apie politines aktualijas, žmonės pastebi dabartinės valdžios esmines klaidas, trūkumus. Sieksiu ne tik įgyvendinti jų lūkesčius, sustiprinti TS-LKD gretas Seime, bet ir pateisinti viltis dėl skaidresnio valstybės valdymo“, – pastebėjo P. Kuzmickienė. 

/3 1

Kitos aktualijos

2025.06.16

TS-LKD Taryba davė startą Vytauto Didžiojo gynybos linijos projektui: bus renkami parašai Lietuvos miestuose ir miesteliuose

Sekmadienį Kaune rinkosi Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos taryba, kurioje aptartas partijos siūlomas Vytauto Didžiojo gynybos linijos projektas.
Skaityti daugiau
2025.04.26

Vytauto Didžiojo gynybos linija

Siekdami užtikrinti didesnį valstybės pasirengimą galimoms grėsmėms pasienyje, siūlome pasienio fortifikavimą papildyti Vytauto Didžiojo vardu pavadinta gynybos linija, kurią būtų galima įrengti per kelerius metus.
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų