Rezultatų nerasta.

Vyriausybė

Ingrida
Šimonytė

Ministrė Pirmininkė, Seimo narė

Agnė
Bilotaitė

Vidaus reikalų ministrė, Seimo narė

Arūnas
Dulkys

Sveikatos apsaugos ministras

Dainius
Kreivys

Energetikos ministras, Seimo narys

Gabrielius
Landsbergis

Partijos pirmininkas, Užsienio reikalų ministras, Seimo narys

Gintarė
Skaistė

Finansų ministrė, Seimo narė

Kęstutis
Navickas

Žemės ūkio ministras, Seimo narys

Laurynas
Kasčiūnas

Krašto apsaugos ministras, Pirmininko pavaduotojas, Seimo narys

Seimo nariai

Agnė
Bilotaitė

Vidaus reikalų ministrė, Seimo narė

Aistė
Gedvilienė

Seimo narė, Aplinkos apsaugos komiteto pirmininkė

Algis
Strelčiūnas

Seimo narys, Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto narys,
Priklausomybių prevencijos komisijos narys

Andrius
Kupčinskas

Seimo narys, Ekonomikos komiteto narys, Antikorupcijos komisijos narys

Andrius
Navickas

Pirmininko pavaduotojas, Seimo narys, Žmogaus teisių komiteto narys, Ateities komiteto narys

Andrius
Vyšniauskas

Frakcijos seniūno pavaduotojas, Seimo narys, Europos reikalų komiteto narys, Teisės ir teisėtvarkos komiteto narys

Angelė
Jakavonytė

Seimo narė, Kultūros komiteto narė, Laisvės kovų ir valstybės istorinės atminties komisijos narė

Antanas
Čepononis

Frakcijos seniūno pavaduotojas, Seimo narys, Biudžeto ir finansų komiteto narys

Antanas
Matulas

Seimo narys, Sveikatos reikalų komiteto pirmininkas, Etikos ir procedūrų komisijos narys

Arūnas
Valinskas

Seimo narys, Žmogaus teisių komiteto narys, Ateities komiteto narys

Arvydas
Anušauskas

Seimo narys, Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narys;

Arvydas
Pocius

Seimo narys, Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas

Audrius
Petrošius

Seimo narys, Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto narys

Audronius
Ažubalis

Seimo narys, Europos reikalų komiteto pirmininko pavaduotojas, Užsienio reikalų komiteto narys

Bronislovas
Matelis

Seimo narys, Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto narys, Antikorupcijos komisijos pirmininko pavaduotojas

Dainius
Kreivys

Energetikos ministras, Seimo narys

Dalia
Asanavičiūtė

Seimo narė, Švietimo ir mokslo komiteto narė, Europos reikalų komiteto narė

Edmundas
Pupinis

Frakcijos seniūno pavaduotojas, Seimo narys, Švietimo ir mokslo komiteto narys, Peticijų komisijos pirmininkas

Emanuelis
Zingeris

Seimo narys, Užsienio reikalų komiteto, Europos reikalų komiteto narys

Gabrielius
Landsbergis

Partijos pirmininkas, Užsienio reikalų ministras, Seimo narys

Gintarė
Skaistė

Finansų ministrė, Seimo narė

Ingrida
Šimonytė

Ministrė Pirmininkė, Seimo narė

Irena
Haase

Seimo narė, Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkė

Jonas
Gudauskas

Frakcijos seniūno pavaduotojas, Seimo narys, Kaimo reikalų komiteto narys

Jurgis
Razma

Frakcijos seniūno pirmasis pavaduotojas, Seimo Pirmininko pirmasis pavaduotojas, Audito komiteto narys, Antikorupcijos komisijos narys

Jurgita
Sejonienė

Seimo narė, Sveikatos reikalų komiteto narė

Jurgita
Šiugždinienė

Seimo narė, Švietimo mokslo komiteto narė

Justinas
Urbanavičius

Seimo narys, Aplinkos apsaugos komiteto narys, Energetikos ir darnios plėtros komisijos pirmininkas

Kazys
Starkevičius

Seimo narys, Ekonomikos komiteto pirmininkas, Etikos ir procedūrų komisijos narys

Kęstutis
Masiulis

Seimo narys, Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto narys, Kriminalinės žvalgybos parlamentinės kontrolės komisijos pirmininkas

Kęstutis
Navickas

Žemės ūkio ministras, Seimo narys

Laurynas
Kasčiūnas

Krašto apsaugos ministras, Pirmininko pavaduotojas, Seimo narys

Linas
Slušnys

Seimo narys, Sveikatos reikalų komiteto narys, Savižudybių ir smurto prevencijos komisijos narys

Liuda
Pociūnienė

Seimo narė, Kultūros komiteto narė, Ateities komiteto narė

Matas
Maldeikis

Seimo narys, Biudžeto ir finansų komiteto narys, Ateities komiteto pavaduotojas

Mindaugas
Lingė

Seimo narys, Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas, TS-LKD Politikos komiteto pirmininkas

Mindaugas
Skritulskas

Seimo narys, Ekonomikos komiteto narys

Monika
Navickienė

Pirmininko pavaduotoja, Seimo narė, Sveikatos reikalų komiteto narė

Paulė
Kuzmickienė

Frakcijos seniūno pavaduotoja, Seimo narė, Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininkė

Paulius
Saudargas

Pirmininko pavaduotojas, LKD bendrijos pirmininkas, Seimo Pirmininko pavaduotojas, Ekonomikos komiteto narys

Radvilė
Morkūnaitė-Mikulėnienė

Pirmininko pirmoji pavaduotoja, Frakcijos seniūnė, Seimo Pirmininko pavaduotoja, Europos reikalų komiteto pirmininkė, Švietimo ir mokslo komiteto narė

Rasa
Petrauskienė

Seimo narė, Socialinių reikalų ir darbo komiteto narė, Ateities komiteto narė

Sergejus
Jovaiša

Seimo narys, Kaimo reikalų komiteto narys, Jaunimo ir sporto reikalų komisijos narys

Valdas
Rakutis

Seimo narys, Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narys, Laisvės kovų ir valstybės istorinės atminties komisijos narys

Vilija
Aleknaitė Abramikienė

Seimo narė, Socialinių reikalų ir darbo komiteto narė

Vilius
Semeška

Seimo narys, Teisės ir teisėtvarkos komiteto narys, Seimo Antikorupcijos komisijos narys

Vytautas
Juozapaitis

Seimo narys, Kultūros komiteto pirmininkas, Laisvės kovų ir valstybės istorinės atminties komisijos narys

Vytautas
Kernagis

Seimo narys, Kultūros komiteto narys

Žygimantas
Pavilionis

Seimo narys, Užsienio reikalų komiteto pirmininkas, Europos reikalų komiteto narys

EP nariai

Andrius
Kubilius

Europos Parlamento narys

Aušra
Maldeikienė

Europos Parlamento narė

Liudas
Mažylis

Europos Parlamento narys

Rasa
Juknevičienė

Europos Parlamento narė

Merai

Gintautas
Gegužinskas

Pasvalio rajono meras

Šarūnas
Vaitkus

Palangos meras

Saulius
Jauneika

Molėtų rajono meras

Valdas
Benkunskas

Vilniaus miesto meras, Priežiūros komiteto pirmininkas

Partijos pirmininkas

Gabrielius
Landsbergis

Partijos pirmininkas, Užsienio reikalų ministras, Seimo narys

Garbės pirmininkas

Vytautas
Landsbergis

Garbės pirmininkas