Suvažiavimas yra aukščiausias Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (toliau – TS-LKD) valdymo organas. Suvažiavimas šaukiamas kasmet. Ataskaitinis rinkiminis suvažiavimas šaukiamas kas dveji metai.
I-asis Tėvynės Sąjungos (Lietuvos konservatorių) Suvažiavimas įvyko 1993 metais gruodžio 12 d. Vilniuje. Jo metu buvo pritarta pagrindinėms laikinojo Tėvynės Sąjungos (Lietuvos konservatorių) Statuto nuostatoms ir pirmajai politinei programai.
2004 m. VIII-ajame (jungiamajame) Tėvynės sąjungos (Lietuvos konservatorių) ir Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos Suvažiavime įvyko šių dviejų stiprių politinių jėgų susijungimas. 2008 m. kovo 11 d. vykusiame Suvažiavime prie Tėvynės sąjungos prisijungė Lietuvių tautininkų sąjunga.
XIII Neeilinis Tėvynės sąjungos suvažiavimas bei XIV jungiamasis Tėvynės sąjungos ir Lietuvos krikščionių demokratų partijos suvažiavimas įvyko 2008 m. gegužės 17 d. Vilniuje. Jame buvo pasirašyta Tėvynės sąjungos ir Lietuvos krikščionių demokratų partijos jungimosi sutartis. Susijungus šioms dviem politinėms jėgoms naujosios partijos pavadinimu pasirinktas: Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, tautininkai). Suvažiavimo metu buvo pritarta naujos partijos programai, įstatams, taip pat patvirtintas įkurtos bendrijos „Lietuvos krikščionys demokratai“ statutas bei programa.
Suvažiavime delegatų teisėmis dalyvauja:
Suvažiavimas laikomas teisėtu, jei jame dalyvauja daugiau kaip pusė delegatų teises turinčių narių. Sprendimai Suvažiavime priimami balsuojant, sprendimas laikomas priimtas, kai už jį balsuoja daugiau kaip pusė Suvažiavime dalyvaujančių delegatų.
TS-LKD Pirmininko, Prezidiumo, Tarybos arba ne mažiau kaip pusės skyrių tarybų sprendimu gali būti šaukiamas ir neeilinis TS-LKD Suvažiavimas. Toks neeilinis Suvažiavimas gali būti ir ataskaitinis rinkiminis.
Suvažiavimo funkcijos: