2019.11.21

A. Bilotaitė kreipėsi į sveikatos apsaugos ministrą dėl situacijos Klaipėdos universitetinėje ligoninėje

A. Bilotaitė kreipėsi į sveikatos apsaugos ministrą dėl situacijos Klaipėdos universitetinėje ligoninėje

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūno pavaduotoja Agnė Bilotaitė kreipėsi į sveikatos apsaugos ministrą Aurelijų Verygą dėl situacijos Klaipėdos universitetinėje ligoninėje.

Trečiadienį vykusiame Seimo Sveikatos reikalų komiteto posėdyje ministras paviešino Sveikatos apsaugos ministerijoje gautą anoniminį minėtos ligoninės darbuotojų laišką, kuriame teigiama, kad medikai patiria psichologinį smurtą, yra žeminami vadovų bei prašo ministerijos pagalbos.

Rašte sveikatos apsaugos ministrui A. Bilotaitė prašo informuoti, kokių veiksmų ministerija ėmėsi ar ketina imtis, kad ligoninės darbuotojų problemos būtų sprendžiamos, taip pat būtų užkirstas kelias galimai nederamam ar neteisėtam įstaigos vadovų elgesiui.

„Tai, kad žmonės apie problemas darbovietėje praneša anonimiškai, rodo, kaip smarkiai jie įbauginti. Viešumas dažnai būna paskutinė šių žmonių viltis sulaukti teisingumo. Ir ministerija, ir Klaipėdos miesto savivaldybė, kuri yra šios ligoninės steigėja, turi dėti visas pastangas, kad užtikrintų ligoninės veiklos skaidrumą bei palankią atmosferą, nuo kurios tiesiogiai priklauso ne tik pačių medikų, bet ir pacientų savijauta“, – teigia A. Bilotaitė.

Anot parlamentarės, labai svarbu, kad tyrimas dėl galimai nederamo vadovų elgesio būtų atliekamas objektyviai ir nepažeidžiant darbuotojų teisės į konfidencialumą.

Kitos aktualijos

2020.09.23

Po A. Navalno apnuodijimo – siūlymas griežtinti sankcijas Rusijai ir atsisakyti „Nord Stream 2“ projekto

Po A. Navalno apnuodijimo – siūlymas griežtinti sankcijas Rusijai ir atsisakyti „Nord Stream 2“ projekto
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti