2017.04.19

A. Kupčinskas. Laisvės alėjos rekonstrukcijos spragas bandoma kamšyti „Vieninga Tiesa“

A. Kupčinskas. Laisvės alėjos rekonstrukcijos spragas bandoma kamšyti „Vieninga Tiesa“.

Kauno miesto savivaldybė paskelbė, jog likusius 4 Laisvės alėjos rekonstrukcijos etapus įgyvendins per 2,5 metų, tiek kiek vėluojant užtruko pirmojo etapo įgyvendinimas.

Iš esmės nieko ypatingo, nes 2014 m. pabaigoje buvo numatyta, kad visa Laisvės alėja galutinai bus atnaujinta iki 2020 metų, likusius 4 rekonstrukcijos etapus sujungiant ir paskelbiant jiems vieną viešojo pirkimo konkursą (BNS, 2014-12-29 11:28).

Tačiau įstrigus pirmojo etapo rekonstrukcijai ir vėluojant laiku užbaigti darbus, Kauno m. savivaldybės vadovai bando nukreipti dėmesį nuo nekokybiškų plytelių, pradelstų terminų ir nepakankamos darbų kokybės, skleisdami „Vieningą tiesą“.

„Dabartiniai Kauno valdantieji, žadėję įgyvendinti Laisvės alėjos rekonstrukcijos I-ąjį etapą devyniais mėnesiais anksčiau, užstrigo jau ilgiau nei dvejus metus (26 mėn.). Vengdami asmeninės atsakomybės, platina melagingus ir tikrovės neatitinkančius teiginius apie neva dešimtmetį turėjusią trukti Laisvės alėjos rekonstrukciją ir ketinimą paspartinti procesą. Nesunku atsiversti oficialius komentarus ir pranešimus, kad visą Laisvės alėjos rekonstrukciją planavome pabaigti iki 2020 m., kartu su dabartinės ES struktūrinių fondų paramos perspektyvos pabaiga (2014-2020m.). Todėl dabartiniai Kauno mero ir vicemero pareiškimai dėl Laisvės alėjos, kad likę etapai bus paspartinti ir įgyvendinti per artimiausius 2,5metų iš esmės atkartoja mūsų planus. Vienintelis skirtumas, kad atsisakoma istorinės „konkės“, kurią valdantieji pažadėjo pakeisti elektra varomais turistiniais vagonėliais, tačiau matyti, kad ir jų nebus, – teigia Kauno miesto tarybos narys Andrius Kupčinskas.

Pasak A.Kupčinsko, Miesto vadovai ketina dalį darbų užkrauti UAB „Kauno vandenims“ ir neva dėl to atpiginti visą projektą. Šioje vietoje reikia priminti, jog Kauno miesto savivaldybė atlieka daugiausia vidaus sandorių iš visų savivaldybių, t.y. 51proc. Taip pat bus įdomu matyti, kaip du trys rangovai vėliau dalinsis atsakomybę už atliktus vieno projekto darbus ir suteiks garantijas ateičiai savo atliktiems darbams Laisvės alėjoje.

Kitos aktualijos

2020.01.24

Parlamentarė A. Gedvilienė siūlo sugrąžinti teises neetatiniams aplinkos apsaugos pareigūnams

Parlamentarė A. Gedvilienė siūlo sugrąžinti teises neetatiniams aplinkos apsaugos pareigūnams
Skaityti daugiau
2020.01.23

Po kokliušo protrūkio – klausimai sveikatos apsaugos ministrui dėl imunologijos politikos stygiaus

Po kokliušo protrūkio – klausimai sveikatos apsaugos ministrui dėl imunologijos politikos stygiaus
Skaityti daugiau
daugiau aktualijų
© 2020 Visos teisės saugomos.
AD FINGERS INTERACTIVE AGENCY

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti