2018.05.22

„A. Širinskienė sąmoningai viešai paskelbė melagingą informaciją“

„A. Širinskienė sąmoningai viešai paskelbė melagingą informaciją“

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys Andrius Kubilius kreipėsi į Seimo Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkę Ritą Tamašunienę dėl Seimo narės Agnės Širinskienės pripažinimo viešai paskelbus melagingą informaciją.

Parlamentarė Agnė Širinskienė, vadovaujanti laikinajai Apkaltos Seimo nariui A. Skardžiui komisijai, š. m. gegužės 17 dieną viešu pareiškimu paskelbė melagingą informaciją: „Apkaltos komisijos posėdžiuose A. Kubilius aktyviai dalyvavo ir ypatingą susidomėjimą reiškė A. Skardžiaus šeimos verslu Baltarusijoje, Skardžiuvienės turimomis akcijomis Baltarusijoje veikiančioje saulės energiją plėtojančioje įmonėje“. Tačiau, kaip matosi iš komisijos posėdžių darbotvarkių, šie klausimai buvo svarstomi balandžio 11 ir balandžio 18 dienomis, kuriomis A. Kubilius posėdžiuose nedalyvavo, todėl net ir fiziškai negalėjo „reikšti ypatingo susidomėjimo A. Skardžiaus šeimos verslu Baltarusijoje“.

„Iš pateiktų faktų akivaizdu, kad Seimo narė A. Širinskienė savo viešame pareiškime sąmoningai paskelbė melagingą informaciją, nes vadovaudama Apkaltos komisijos posėdžiams gerai žino, kokiuose komisijos posėdžiuose kokie klausimai buvo svarstomi ir kas iš komisijos narių kokiame posėdyje dalyvavo ar nedalyvavo. Tokiu primityviu elgesiu A. Širinskienė save diskredituoja ir apskritai kelia didelių abejonių dėl jos gebėjimų vadovauti Apkaltos komisijai“, – teigė A. Kubilius.

Parlamentaras A. Kubilius kreipimesi prašo Seimo Etikos ir procedūrų komisijos išnagrinėti A. Širinskienės elgesį ir pripažinti ją sąmoningai viešai paskelbus melagingą informaciją. Kartu Etikos ir procedūrų komisijos prašoma, pasinaudojant jai Seimo Statuto 78 straipsnio 1 dalies 2 punkte suteiktais įgaliojimais, padėti A. Širinskienei ugdyti demokratiškumą, siekti moralinės santarvės ir Seimo narių žmogiškų santykių, ką galima pasiekti tik jai viešai atsiprašius už viešai paskelbtą melagingą informaciją.

Kitos aktualijos

2020.06.03

Jaunimas protestuos prie Vyriausybės prieš išdavikišką susitarimą dėl Astravo AE

Jaunimas protestuos prie Vyriausybės prieš išdavikišką susitarimą dėl Astravo AE
Skaityti daugiau
2020.06.03

Siūloma įpareigoti asocijuotas struktūras, norinčias vykdyti lobistinę veiklą, registruotis lobistais

Siūloma įpareigoti asocijuotas struktūras, norinčias vykdyti lobistinę veiklą, registruotis lobistais
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti