2018.04.05

„AB „Avia Solutions Group“ nervinga reakcija rodo, jog pataikyta į probleminę vietą“

G. Landsbergis reaguodamas į gautą „AB Avia Solutions Group“ kreipimąsi priminė, jog opozicija vis dar laukia, kad Vyriausybės vadovas principingai įvertintų situaciją.

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis reaguodamas į gautą „AB Avia Solutions Group“ kreipimąsi priminė, jog opozicija vis dar laukia, kad Vyriausybės vadovas principingai įvertintų situaciją.

„Nervinga „Avia Solutions Group“ reakcija rodo, kad klausimais Premjerui apie šią įmonių grupę pataikyta į probleminę vietą. Juo labiau, kad įmonių grupė savo kreipimesi nepaneigia, jog turi ryšių su Kremliaus aplinka ir Lietuvos nacionaliniam saugumui grėsmę keliančia Rusijos karine pramone. Raginu Premjerą kuo greičiau atsakyti į mūsų užklausą ir principingai įvertinti esamą padėtį“, – sakė G. Landsbergis.

Seimo TS-LKD frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis ir nariai Rasa Juknevičienė, Laurynas Kasčiūnas dar kovo 14 d. kreipėsi į Ministrą Pirmininką Saulių Skvernelį, norėdami atkreipti dėmesį į žiniasklaidoje pasirodžiusią išsamią informaciją apie AB „Avia Solutions Group“ ir jos dukterinių įmonių galimas sąsajas su Kremliaus aplinka, įskaitant Rusijos Federacijos gynybos pramonę, mūsų NATO partnerės JAV sankcionuojamus asmenis ir finansines institucijas. Šiandien, balandžio 5 d., TS-LKD lyderis ir partijos Priežiūros komitetas gavo įmonės „Avia Solutions Group“ kreipimąsi dėl frakcijos nario L. Kasčiūno veiksmų.

„Šiandieninis „Avia Solutions Group” kreipimasis adresuotas ne tik man, kaip TS-LKD pirmininkui bei partijos Priežiūros komitetui, bet ir Seimo pirmininkui, Seimo Teisės ir teisėtvarkos komitetui bei Etikos ir procedūrų komisijai. Todėl akivaizdu, kad atsakymas į šią provokaciją taps išbandymu ir valdantiesiems valstiečiams, kurie turės pasirinkti ar aklai kovoti su opozicija ir stoti ginti „Avia Solutions Group”, kurios veikla kelia nerimą dėl nacionalinio saugumo, ar rimtai įvertinti opozicijos iškeltas dvejones ir taip drauge stiprinti šalies saugumo interesus“, – komentavo G. Landsbergis.

                         

Kitos aktualijos

2020.09.24

Dėl aplinkos ministro K. Mažeikos bandymo įsiteikti rinkėjams medžiotojams – klausimai etikos sargams

Dėl aplinkos ministro K. Mažeikos bandymo įsiteikti rinkėjams medžiotojams – klausimai etikos sargams
Skaityti daugiau
2020.09.23

Po A. Navalno apnuodijimo – siūlymas griežtinti sankcijas Rusijai ir atsisakyti „Nord Stream 2“ projekto

Po A. Navalno apnuodijimo – siūlymas griežtinti sankcijas Rusijai ir atsisakyti „Nord Stream 2“ projekto
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti