2017.03.01

„Atsakomybės vakuumas yra esminė priežastis, kodėl vis dar nepavyksta išgelbėti vaikų“

„Atsakomybės vakuumas yra esminė priežastis, kodėl vis dar nepavyksta išgelbėti vaikų“.

Savižudybių ir smurto prevencijos komisija trečiadienį aiškinosi, ką savo darbe po vaiko mirtimi pasibaigusio smurto protrūkio Kėdainiuose pakeitė atsakingos institucijos.

Pristatyti tyrimų išvadas ir atsakyti į komisijos narių klausimus buvo pakviesti generalinis prokuroras Evaldas Pašilis, policijos generalinis komisaras Linas Pernavas, socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis, vaiko teisių apsaugos kontrolierė Edita Žiobienė, Kauno apygardos vyriausiasis prokuroras Darius Valkavičius, Kėdainių rajono savivaldybės meras Saulius Grinkevičius.

„Po Kėdainių nelaimės praėjo mėnuo, tragedijos kartojasi. Tuo tarpu prokuratūra savo klaidų nemato, tarnybinio patikrinimo išvadų vis dar nėra, o Generalinis prokuroras pasirodyti ir atsakyti į klausimus nė nesiteikia, – pabrėžė komisijos pirmininkas Mykolas Majauskas. –  Toks požiūris ir atsakomybės kratymasis – viena iš priežasčių, kodėl šiandien vaikų teisių apsauga yra apgailėtinos būklės.

Parlamentaras kelia klausimą, ar ne metas pradėti reikalauti asmeninės atsakingų institucijų vadovų atsakomybės.

„Gal tada jie supras, kad pokyčių esame pasirengę imtis ryžtingai“, –  teigia Seimo Savižudybių ir smurto prevencijos komisijos pirmininkas M. Majauskas.

Kitos aktualijos

2019.10.16

Valdantieji ir URM atsisako galimybės blokuoti elektrą iš Astravo AE

Valdantieji ir URM atsisako galimybės blokuoti elektrą iš Astravo AE
Skaityti daugiau
2019.10.16

„Siūlome įpareigoti VRK tikrinti kandidatų į renkamas pareigas duomenis“

„Siūlome įpareigoti VRK tikrinti kandidatų į renkamas pareigas duomenis“
Skaityti daugiau
daugiau aktualijų
© 2019 Visos teisės saugomos.
AD FINGERS INTERACTIVE AGENCY

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti