2018.05.18

Atsinaujinęs skyrius kryptingai dirbs toliau

TS-LKD Klaipėdos rajono skyrius informuoja, jog jo veikla yra ir bus nuosekli, gerbianti dešiniąsias politines idėjas ir kiekvieną narį, kuris sąžiningai dirba Klaipėdos rajono labui.

Šią savaitę TS-LKD Klaipėdos rajono skyriaus narė Rūta Cirtautaitė vienašališkai sudarė naują valdančiąją daugumą su kitomis partijomis, taip apribodama TS-LKD frakcijos teisės toliau dirbti Tarybos daugumoje.

TS-LKD Klaipėdos rajono skyrius informuoja, jog jo veikla yra ir bus nuosekli, gerbianti dešiniąsias politines idėjas ir kiekvieną narį, kuris sąžiningai dirba Klaipėdos rajono labui. Partija atsiriboja nuo bet kokių jai metamų įtarimų politiniu nesąžiningumu ar nesutarimais skyriaus viduje.

„Oficialiai pranešu, kad dėl sudarytos naujos valdančiosios daugumos iš TS-LKD rajono skyriaus sąrašo Rūta Cirtautaitė pasitraukė, o kartu su ja partiją paliko ir Česlovas Banevičius. Toks apsisprendimas atvirai parodė, kad šių žmonių veikla partijoje ilgus metus tebuvo įrankis politinio pasitikėjimo postams užimti. Šie asmenys pasirinko viltį, jog rinkimus laimėjusios kitos politinės jėgos jiems skirs postus mainais į šį perbėgimą. Tokį žingsnį galėjo lemti ir tai, kad mūsų skyrius ateinančiuose savivaldos rinkimuose formuoja kitokį sąrašą nei buvo įprasta iki šiol. Nepaisant to, iš sąrašo viršūnės patrauktų ilgamečių politikų žingsnis mums buvo netikėtas“, – teigė skyriaus pirmininkė Rasa Petrauskienė.

TS-LKD sekretoriatas Klaipėdos rajone įvykusį politinį perversmą vertina kaip netoleruotiną savanaudišką ambicijų tenkinimą, kuris niekada nebuvo ir nebus TS-LKD partijos braižas. „Likusius dešimt mėnesių dirbsime opozicijoje ir neeikvosime jėgų rietenoms ar bandymams pogrindyje formuoti dar vieną naują daugumą. Koncentruojamės į kitąmet vyksiančius savivaldos rinkimus ir rinkėjus, kurie nori rajono vadovų pozicijose matyti kitus, politinės valios nestokojančius politikus“, – pažymėjo TS-LKD vykdomoji sekretorė Aistė Gedvilienė.

„Atsinaujinimas yra būtinas ir siektinas kiekvienoje ateities viziją turinčioje partijoje. TS-LKD dirba vardan Lietuvos gerovės, siekia vakarietiškos ateities būsimoms kartoms. Per pastaruosius 4 metus, kai esu skyriaus pirmininkė, aktyvia veikla ir aiškia pozicija stipriai pagerinome partijos įvaizdį rajone. Taip kryptingai dirbsime ir toliau, nes mūsų tikslas yra dirbti, o ne valdyti“, – sakė R. Petrauskienė.

Kitos aktualijos

2020.04.07

Parlamentarės R. Petrauskienė ir A. Bilotaitė ragina ministrą A. Verygą pagaliau pradėti gydytojų sveikatos patikrinimus

Parlamentarės R. Petrauskienė ir A. Bilotaitė ragina ministrą A. Verygą pagaliau pradėti gydytojų sveikatos patikrinimus
Skaityti daugiau
2020.04.07

„Lietuvoje – dviguba krizė: versle – ekonominė ir valdžioje – sveiko proto“

„Lietuvoje – dviguba krizė: versle – ekonominė ir valdžioje – sveiko proto“
Skaityti daugiau
daugiau aktualijų
© 2020 Visos teisės saugomos.
AD FINGERS INTERACTIVE AGENCY

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti