2018.11.21

Atviras A. Anušausko klausimas Premjerui

Atviras A. Anušausko klausimas Premjerui

Seimo narys Arvydas Anušauskas kreipėsi į premjerą Saulių Skvernelį klausdamas: ar jis pritaria vidaus reikalų ministro Eimučio Misiūno požiūriui į ugniagesių problemas?

Tokią A. Anušausko reakciją sukėlė E. Misiūno pasisakymai apie ugniagesių darbo organizavimą. „Ministras siūlo ugniagesiams po kiekvieno gaisro ar iškvietimo tarnybinę uniformą skalbtis, o kol džius, į naują netikėtą iškvietimą, matyt, važiuoti su vienomis glaudėmis? Mokytojai negali turėti laisvo laiko, ugniagesiams patariama vietoje poilsio užsiimti skalbimu – toks šios Vyriausybės narių požiūris tikrai glumina“, – teigia A. Anušauskas. E. Misiūnas viešai pasidžiaugia privačiomis iniciatyvomis, sveikina savanorystę, tačiau kaip tai skatinama? Kokiais motyvavimo būdais? Priimamai įstatymai, kuriais turėtų kažkas keisti atlyginimuose, tačiau lėšų po mokesčių reformos neužteks. Ir pirmiausia tai atsisuka prieš pačius eilinius darbuotojus ir jų motyvaciją dirbti, mano Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narys A. Anušauskas.

Kitos aktualijos

2019.11.20

Seimo nariai prašo Lukiškių aikštės įstatymo projektą perduoti svarstyti Švietimo ir mokslo komitetui

Seimo nariai prašo Lukiškių aikštės įstatymo projektą perduoti svarstyti Švietimo ir mokslo komitetui
Skaityti daugiau
2019.11.20

“In the wake of everything crazy – there has to appear a sober conservative voice”

"In the wake of everything crazy - there has to appear a sober conservative voice"
Skaityti daugiau
daugiau aktualijų
© 2019 Visos teisės saugomos.
AD FINGERS INTERACTIVE AGENCY

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti