R. Morkūnaitė-Mikulėnienė
2019.04.12

„D. Kepenis baugina visuomenę, konstruoja melagingas žinias ir kursto rasinę neapykantą“

„D. Kepenis baugina visuomenę, konstruoja melagingas žinias ir kursto rasinę neapykantą“

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūno pavaduotoja Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė kreipėsi į Seimo Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkę Ritą Tamašunienę dėl Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos nario Dainiaus Kepenio pasisakymų.

Parlamentarė etikos sargų prašo apsvarstyti Seimo nario D. Kepenio elgesį, įvertinti jo atitikimą Lietuvos Respublikos teisės aktams bei etikos ir moralės normoms.

Duodamas interviu LRT laidai „Specialus tyrimas“ D. Kepenis teigė: „Dabar bajeriai baigėsi. Dabar aš pareikalavau, kad būtų ištirti… Nieks niekuomet nieko netyrė. Po skiepo daugybė atvejų, bet neištirtų iki šiol. Dėl to, kad netyrė! Aš šiek tiek pasidomėjau ir sudėtį skiepų ir pamačiau… man pačiam buvo šokas, kad ten gali būti tokių dalykų! Reiškias įdomiausia, jie man neįrodė, kad po to kai į mus suleidžia ten, sakysime, žmogaus embriono ląstelių arba beždžionės tenai, sakysim, inkstų ląstelių, arba viščiuko inkstų ląstelių… O kas žino, ar ten ne negriuko buvo kokios DNR su tom ląstelėm… Įleidžia į mus ir sako „nieko čia negali būti, mes viską išvalėm“. Pabandykit DNR išvalyti iš kažkokio tai skysčio. Kaip jie tą išvalė? Su tuo DNR mes gauname tam tikrą medžiagą, kuri naikina mūsų vaisingumą. Niekas neatsako, kas įdomiausia, niekas neatsako“.

Seimo narė kreipimesi pažymi, jog piktnaudžiaudamas savo išskirtine Seimo nario ir valstybės politiko padėtimi, D. Kepenis aktyviai prisideda prie visuomenės bauginimo, melagingų žinių konstravimo ir kursto rasinę neapykantą. Negana to, savo pasisakymais ir prieš vakcinas nukreiptomis iniciatyvomis, prisideda prie mažėjančių imunoprofilaktikos apimčių Lietuvoje, kas sukelia grėsmę visuomeniniam atsparumui užkrečiamosioms ligoms, ir taip pažeidžia viešąjį interesą.

„Liūdna stebėti, kaip parlamentaras p. D. Kepenis ir toliau baugina visuomenę, konstruoja melagingas žinias, iš esmės ragina žmones nesiskiepyti ir tokiu būdu prisideda prie užkrečiamų ligų protrūkio. Negana to, kad kelia grėsmę visuomenės sveikatai ir saugumui, tai dar ir kursto rasinę neapykantą, savo pasisakymais kuria nuomonę, kad kitos rasės žmonės yra prastesni”, – teigė R. Morkūnaitė-Mikulėnienė.

Primename, jog Seimo 2019 m. kovo 21 d. rezoliucijoje „Dėl neatidėliotinų priemonių siekiant padidinti skiepijimo aprėptį Lietuvoje“, Seimas yra pažymėjęs melagingų žinių įtaką imunoprofilaktikos apimčių mažėjimui ir ragina politikus susilaikyti nuo nepatikrintų ir mokslinėmis žiniomis nepagrįstų nuomonių apie vakcinas žinių sklaidos. Dainius Kepenis šį raginimą ignoruoja. Be to, jis aktyviai menkina Seimo remiamas pastangas padidinti imunoprofilaktiką Lietuvoje iki Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) rekomenduojamų aprėpčių ir stiprinti visuomenės saugumą.

 

Kitos aktualijos

J. Urbanavičius
2020.12.18

J. Urbanavičius skleis miško puoselėjimo idėjas ir remsis praktikų patirtimi – parlamente subūrė bendraminčių grupę

J. Urbanavičius skleis miško puoselėjimo idėjas ir remsis praktikų patirtimi – parlamente subūrė bendraminčių grupę
Skaityti daugiau
TS-LKD
2020.12.16

TS-LKD vykdomuoju sekretoriumi paskirtas Martynas Prievelis

TS-LKD vykdomuoju sekretoriumi paskirtas Martynas Prievelis
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti