2019.11.04

D. Kreivys susisiekimo ministro sprendimą atleisti Lietuvos pašto valdybą vadina gėdingu

D. Kreivys susisiekimo ministro sprendimą atleisti Lietuvos pašto valdybą vadina gėdingu

Spalio 31 d. susisiekimo ministerijos internetiniame tinklalapyje pasirodė žinia, kad ministras Jaroslavas Narkevičius atleido visą ministerijos valdomos įmonės Lietuvos paštas valdybą. Ministras teigė, kad šiuo sprendimu siekiama glaudesnio bendradarbiavimo ir didesnio Lietuvos pašto įsiklausymo į visuomenės poreikius bei valstybės interesus pertvarkant įmonę.

„Ministro Narkevičiaus išsakyta argumentacija atleisti Lietuvos pašto valdybą yra nesuvokiama. Nėra jokių racionalių priežasčių radikaliai keisti Lietuvos pašto vadovybę. Šios valstybės valdomos įmonės veikla pastaraisiais metais rodė tik palankias tendencijas: tiek paslaugų kokybės, tiek finansinių ataskaitų atžvilgiu. Tad ministro argumentacija yra niekinė. Akivaizdu, kad po šiuo sprendimu slypi tiesioginiai ministro ar jo aplinkos interesai“, – teigė parlamentaras.

Praėjusią savaitę Jaroslavas Narkevičius BNS teigė, kad jau yra apsispręsta dėl būsimų Lietuvos pašto valdybos narių, tačiau teigė negalintis jų įvardinti.

D. Kreivys tvirtino, kad ministro sprendimas atleisti Lietuvos pašto valdybą primena kadaise vyravusias tamsias valstybės valdomų įmonių praktikas: „Sprendimas akimirksniu patraukti visą veikiančią įmonės valdybą primena „bebriškus“ veikimo metodus. Kas toliau? Ar grįšim prie senų praktikų, kai valstybės valdomos įmonės buvo politikų lesyklėlės, remdavo partijas, ministrus ar Seimo narius? Šis ministro sprendimas yra gėdingas ir neturintis nieko bendro su gerąja valstybės valdomų įmonių praktika“, – teigė D. Kreivys.

Kitos aktualijos

Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti