2017.02.28

Dėl galimai neskaidrios LNOBT generalinio direktoriaus veiklos kreiptasi į Ministrą Pirmininką ir kultūros ministrę

Dėl galimai neskaidrios LNOBT generalinio direktoriaus veiklos kreiptasi į Ministrą Pirmininką ir kultūros ministrę.

Žiniasklaidoje pasirodžius informacijai dėl Lietuvos Nacionalinio operos ir baleto teatro (LNOBT) generalinio direktoriaus Gintauto Kėvišo galimo piktnaudžiavimo tarnyba, Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos nariai Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Vytautas Juozapaitis, Vytautas Kernagis, Monika Navickienė ir Ingrida Šimonytė kreipėsi į Ministrą Pirmininką Saulių Skvernelį bei kultūros ministrę Liana Ruokytę-Jonsson prašydami principingai įvertinti susidariusią padėtį ir sustabdyti Kultūros ministerijos skirtą 1,74 mln. eurų paramą teatro scenos rekonstrukcijai, kol nebus atliktas išsamus vadovo veiklos tyrimas.

Kreipimesi Seimo nariai taip pat prašo atšaukti 2016 m. skelbtą  konkursą LNOBT generalinio direktoriaus pareigoms užimti, kurį laimėjo einamosios kadencijos dar nebaigęs G. Kėvišas ir konkursą skelbti iš naujo.

Primename, jog 2017 m. vasario 27 d. Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT) pateikė nepalankią išvadą dėl generalinio direktoriaus veiklos. Pateikta išvada atskleidžia protegavus vadovo šeimos narių įmonę ir taip šiurkščiai supainiojus viešuosius ir privačiuosius interesus.

Kitos aktualijos

2019.08.22

Kas būna, kai STT agentai išlaužia ne tas duris

Kas būna, kai STT agentai išlaužia ne tas duris
Skaityti daugiau
2019.08.22

Iš Vokietijos-Lietuvos viršūnių

Iš Vokietijos-Lietuvos viršūnių
Skaityti daugiau
daugiau aktualijų
© 2019 Visos teisės saugomos.
AD FINGERS INTERACTIVE AGENCY

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti