2020.06.03

Dėl galimai neteisėtos V. Sutkaus veiklos – konservatorių klausimai valdantiesiems

Dėl galimai neteisėtos V. Sutkaus veiklos – konservatorių klausimai valdantiesiems

Siekiant išsklaidyti abejones dėl galimai neteisėtos Valdo Sutkaus lobistinės veiklos ir padarytos žalos Lietuvos biudžetui bei dėl to padidėjusių mokesčių visiems Lietuvos piliečiams, Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija prašo valdančiosios daugumo frakcijų seniūnus ir Biudžeto ir finansų komiteto pirmininko atsakyti į kelis klausimus ir išsklaidyti kilusias abejones:

Ar buvote susitikę su Valdu Sutkumi privačiai, ne viešuose Seimo komitetų posėdžiuose?

Jei tokie susitikimai vyko, ar juose buvo disktuojamas 2020 m. biudžetas ir bankų apmokestinimo klausimai?

Ar siekiant subalsuoti biudžetą dėl pasirinkto švelnesnio bankų apmokestinimo, buvo nuspręsta didinti kažkuriuos mokesčius visiems Lietuvos piliečiams, tarkim akcizus, automobilių, nekilonojamo turto?

„Galime atsakingai pareikšti, kad TS-LKD frakcijos nariai, išskyrus viešus Seimo komitetų posėdžius, su V. Sutkumi susitikę nebuvo ir klausimų nei apie biudžetą, nei apie bankų mokesčius privačiai neaptarinėjo. Labai tikiuosi, kad valdančiosios daugumos atstovai įsipareigoję laikytis aukščiausių skaidrumo standartų atsakys į pateiktus klausimus ir išsklaidys visas abejones dėl galimai padartyos žalos Lietuvos visuomenei“, – sakė TS-LKD frakcijos nariai Agnė Bilotaitė ir Arvydas Anušauskas.

Kitos aktualijos

Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti