2019.11.04

Dėl slepiamos informacijos apie ORLEN paramą klubui „Rytas“ – kreipimasis į miesto savivaldybę

Dėl slepiamos informacijos apie ORLEN paramą klubui „Rytas“ - kreipimasis į miesto savivaldybę

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos narys Arvydas Anušauskas šiandien, reaguodamas į žiniasklaidoje paskelbtą tyrimo informaciją, kad krepšinio klubas „Rytas“ atsisako skaidriai deklaruoti iš kompanijos ORLEN gautą paramą, kreipėsi į Vilniaus miesto savivaldybę, ragindamas laikytis įstatymo ir atskleisti žurnalistų prašomą informaciją.

„Vilniaus krepšinio klubo „Rytas“ dalininkai yra ne tik Premjero Sauliaus Skvernelio neoficialus „patarėjas“ Darius Gudelis, bet ir Vilniaus miesto savivaldybė. Todėl negali būti nuo visuomenės ir nuo žiniasklaidos slepiama informacija apie klubo rėmėjus. Tuo labiau, kad Viešųjų įstaigų įstatymas aiškiai įpareigoja pateikti informaciją apie visus paramos teikėjus – juridinius asmenis ir jų suteiktos paramos vertę. Todėl prašau Vilniaus miesto savivaldybę, pademonstruoti aukštesnius skaidrumo standartus, nei savo abejotinus ryšius ir sandėrius dangstanti Vyriausybė, ir laikytis įstatymo nuostatų bei skaidrumo reikalavimų”, – teigė Seimo narys Arvydas Anušauskas.

Kitos aktualijos

2020.07.02

TS-LKD kviečia visuomenę išreikšti nuomonę dėl paplūdimio Vilniaus centre

TS-LKD kviečia visuomenę išreikšti nuomonę dėl paplūdimio Vilniaus centre
Skaityti daugiau
2020.07.01

Ką pasirinksime: vieną klestintį miestą-valstybę ar įvairovėje klestinčią visą šalį?

Ką pasirinksime: vieną klestintį miestą-valstybę ar įvairovėje klestinčią visą šalį?
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti