2019.11.06

Dėl susisiekimo ministro veiksmų D. Kreivys kreipėsi į Prezidentą ir Premjerą bei šaukiamas neeilinis ekonomikos komiteto posėdis

Dėl susisiekimo ministro veiksmų D. Kreivys kreipėsi į Prezidentą ir Premjerą bei šaukiamas neeilinis ekonomikos komiteto posėdis

Seimo Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys Dainius Kreivys oficialiu raštu kreipėsi į Lietuvos Respublikos Prezidentą Gitaną Nausėdą ir Premjerą Saulių Skvernelį dėl susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus sprendimo atleisti Lietuvos pašto valdybą.

Kartu parlamentaro iniciatyva yra šaukiamas neeilinis ekonomikos komiteto posėdis, kuris vyks ketvirtadienį 13 val., Seimo III rūmuose, 220 salėje. Į posėdį yra iškviesti susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius bei buvęs Lietuvos pašto valdybos pirmininkas Nerijus Datkūnas.

Spalio 31 d. susisiekimo ministerijos internetiniame tinklalapyje pasirodė žinia, kad ministras  atleidžia visą ministerijos valdomos įmonės Lietuvos paštas valdybą.

„Pastarasis ministro Narkevičiaus beprecedentis sprendimas be išsamių paaiškinimų atleisti puikius rezultatus rodžiusią Lietuvos pašto valdybą yra mažų mažiausiai įtartinas. Ministras galimai siekia užtikrinti jį delegavusios partijos interesus bei į įmonės valdybą prastumti Lenkų rinkimų akcijai-Krikščioniškų šeimų sąjungai artimus žmonės. Tai senas ir žinomas veikimo būdas, kai ministerijos valdomos įmonės paverčiamos partijų lesyklėlėmis”, – teigė parlamentaras.

D. Kreivys į Prezidentą ir Premjerą kreipėsi prašydamas įvertinti ministro Narkevičiaus sprendimą bei paraginti ministrą detaliau pristatyti tokio sprendimo motyvus: „Nuo tada, kai buvo paskirta šiandien jau atleista Lietuvos pašto valdyba, įmonės veiklos ir finansų rodikliai rodė puikius rezultatus. Ministro sprendimas prieštarauja valstybės valdomų įmonių gerosios valdysenos praktikai, o taip pat sprendimu galimai siekiama pildyti partinius užsakymus. Todėl kreipiausi į premjerą ir prezidentą, kaip teikusius ir patvirtinusius šio ministro kandidatūrą, kad būtų įvertinti ministro veiksmai. O taip pat visuomenei būtų paaiškintos visos priimto sprendimo priežastys“, – teigė D. Kreivys.

Kitos aktualijos

Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti