2018.02.23

„Dėl vėluojančių socialinių išmokų Klaipėdos gyventojams – kreipimasis į AB „Lietuvos paštas“ vadovę“

A. Bilotaitė kreipėsi į AB „Lietuvos paštas“ generalinę direktorę Astą Sungailienę dėl susidariusios situacijos Klaipėdoje, kai miesto gyventojams antrą mėnesį laiku neišmokamos jiems priklausančios pašalpos ir socialinės išmokos.

Seimo narė Agnė Bilotaitė kreipėsi į AB „Lietuvos paštas“ generalinę direktorę Astą Sungailienę dėl susidariusios situacijos Klaipėdoje, kai miesto gyventojams antrą mėnesį laiku neišmokamos jiems priklausančios pašalpos ir socialinės išmokos.

Klaipėdos miesto savivaldybės skelbtą konkursą išmokų pristatymo gyventojams paslaugai teikti nuo šių metų sausio laimėjo AB „Lietuvos paštas“. Už sausio mėnesį daugiau kaip 10 proc. gyventojų negavo socialinių išmokų. Apie tai informuota ir Klaipėdos miesto savivaldybė.

„Pašalpos ir socialinės išmokos už neįgalių šeimos narių slaugą kai kurioms šeimoms yra gyvybiškai svarbios, be šių pinigų žmonės negali nusipirkti būtinų vaistų, maisto. Akivaizdu, kad bendrovė „Lietuvos paštas“ nebuvo tinkamai pasirengusi teikti šias paslaugas, todėl dabar tenka karštligiškai ieškoti išeities. Klaipėdos miesto savivaldybė, skelbdama pristatymo paslaugų konkursą, turėtų numatyti labai aiškius ir griežtus reikalavimus įmonėms bei numatyti sankcijas už pažeidimus“, – teigia A. Bilotaitė.

Parlamentarė rašte AB „Lietuvos paštas“ direktorei prašo įvardyti, dėl kokių priežasčių vėluojama pristatyti socialines išmokas gyventojams, kaip sprendžiama ši problema ir kokių priemonių žadama imtis, kad panaši situacija ateityje nepasikartotų.

Kitos aktualijos

2018.11.17

KUR R. Karbauskio ir S. Skvernelio žadėtoji DARNA?

Jurgio Razmos kalba TS-LKD partijos Tarybos posėdyje
Skaityti daugiau
2018.11.17

Siūlome mokesčių reformos moratoriumą – tai padėtų išspręsti kitų metų biudžeto problemas

Šiandien vykstančiame Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Tarybos posėdyje buvo patvirtinta partijos remiama kandidatė į Lietuvos Respublikos Prezidentus Ingrida Šimonytė. G. Landsbergis pristatė ir naujus visos Lietuvos laukiančius iššūkius. Tai 2019 m. biudžetas, dėl kurio partijos Taryba šiandien priims Rezoliuciją.
Skaityti daugiau
daugiau aktualijų
© 2018 Visos teisės saugomos.
AD FINGERS INTERACTIVE AGENCY