2018.02.23

„Dėl vėluojančių socialinių išmokų Klaipėdos gyventojams – kreipimasis į AB „Lietuvos paštas“ vadovę“

A. Bilotaitė kreipėsi į AB „Lietuvos paštas“ generalinę direktorę Astą Sungailienę dėl susidariusios situacijos Klaipėdoje, kai miesto gyventojams antrą mėnesį laiku neišmokamos jiems priklausančios pašalpos ir socialinės išmokos.

Seimo narė Agnė Bilotaitė kreipėsi į AB „Lietuvos paštas“ generalinę direktorę Astą Sungailienę dėl susidariusios situacijos Klaipėdoje, kai miesto gyventojams antrą mėnesį laiku neišmokamos jiems priklausančios pašalpos ir socialinės išmokos.

Klaipėdos miesto savivaldybės skelbtą konkursą išmokų pristatymo gyventojams paslaugai teikti nuo šių metų sausio laimėjo AB „Lietuvos paštas“. Už sausio mėnesį daugiau kaip 10 proc. gyventojų negavo socialinių išmokų. Apie tai informuota ir Klaipėdos miesto savivaldybė.

„Pašalpos ir socialinės išmokos už neįgalių šeimos narių slaugą kai kurioms šeimoms yra gyvybiškai svarbios, be šių pinigų žmonės negali nusipirkti būtinų vaistų, maisto. Akivaizdu, kad bendrovė „Lietuvos paštas“ nebuvo tinkamai pasirengusi teikti šias paslaugas, todėl dabar tenka karštligiškai ieškoti išeities. Klaipėdos miesto savivaldybė, skelbdama pristatymo paslaugų konkursą, turėtų numatyti labai aiškius ir griežtus reikalavimus įmonėms bei numatyti sankcijas už pažeidimus“, – teigia A. Bilotaitė.

Parlamentarė rašte AB „Lietuvos paštas“ direktorei prašo įvardyti, dėl kokių priežasčių vėluojama pristatyti socialines išmokas gyventojams, kaip sprendžiama ši problema ir kokių priemonių žadama imtis, kad panaši situacija ateityje nepasikartotų.

Kitos aktualijos

Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti