2018.06.04

Dėl VTEK bandymo apsaugoti S. Skvernelį, TS-LKD į posėdį kviečiasi Komisijos pirmininką

Dėl VTEK bandymo apsaugoti S. Skvernelį, TS-LKD į posėdį kviečiasi Komisijos pirmininką.

Po viešojoje erdvėje pasirodžiusios skandalingos informacijos apie Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) atsisakymą pradėti tyrimą dėl galimo Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio interesų deklaravimo pažeidimo, Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcija į posėdį pasikvietė VTEK vadovą  Edmundą Sakalauską.

15min.lt skelbiamoje informacijoje teigiama, jog redakcija kreipėsi į Etikos komisiją po to, kai žurnalistams tapo žinoma, kad Premjero žmonai Silvijai Skvernelei, kaip dalis atlyginimo, 2016 m. buvo suteiktos banko „Swedbank“ akcijos,  ir to Ministras Pirmininkas savo deklaracijoje nėra nurodęs iki šiol.

VTEK nepaneigė, jog S. Skvernelis galimai pažeidė įstatymo reikalavimus nedeklaravęs žmonos ryšių, bet ir nepradėjo tyrimo.

„Kviečiamės į frakcijos posėdį naująjį VTEK pirmininką, norėdami išsiaiškinti, kodėl nebuvo pradėtas tyrimas dėl galimo įstatymo pažeidimo. Tikimės, kad VTEK pirmininkas pristatys planuojamus veiksmus, kurių įgyvendinimas neleis šiai svarbiai institucijai ateityje patekti į panašias situacijas ir tokiu būdu būti diskredituotai bei apkaltintai valdančiosios daugumos globa“, –  teigė TS-LKD lyderis G. Landsbergis.

Atviras posėdis su naujuoju VTEK pirmininku vyks rytoj, birželio 5 d., 9 val., 218B salėje (III r.).

Kitos aktualijos

2020.01.29

TS-LKD narys Vilius Semeška ketina kandidatuoti į Seimą

TS-LKD narys Vilius Semeška ketina kandidatuoti į Seimą
Skaityti daugiau
2020.01.29

„Kauno bendruomenės jaučiasi paliktos sunykti“

„Kauno bendruomenės jaučiasi paliktos sunykti“
Skaityti daugiau
daugiau aktualijų
© 2020 Visos teisės saugomos.
AD FINGERS INTERACTIVE AGENCY

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti