2017.04.05

Nauji iššūkiai ES energetikos politikai Vidurio ir Rytų Europoje

Balandžio 5 d., trečiadienį, 11 val. Europos informacijos biure (Seimo III rūmai) įvyko Seimo nario Žygimanto Pavilionio iniciatyva rengiama diskusija „Nauji iššūkiai ES energetikos politikai Vidurio ir Rytų Europoje“.

Balandžio 5 d., trečiadienį, Europos informacijos biure (Seimo III rūmai) įvyko Seimo nario Žygimanto Pavilionio iniciatyva rengiama diskusija „Nauji iššūkiai ES energetikos politikai Vidurio ir Rytų Europoje“.

Diskusijos organizatorių teigimu, energetinio saugumo padėtis regione darosi vis dramatiškesnė: Baltijos šalių prisijungimas prie Vakarų Europos elektros tinklų stringa, o vos 30 kilometrų atstumu nuo rytinės ES ir NATO sienos ir vos 50 kilometrų nuo Vilniaus be jokios tarptautinės kontrolės yra statoma Astravo atominė elektrinė.

Renginio metu buvo diskutuojama apie esamos situacijos sprendimus, ar įmanoma sustabdyti nesaugios Astravo elektrinės statybas?

Diskusijos moderatorius Seimo narys Žygimantas Pavilionis

Diskusijosje dalyvavo:

Seimo narys Dainius Kreivys

Seimo Energetikos komisijos pirmininkas Virgilijus Poderys

Teisininkas, energetikos ekspertas, Londono Diplomatijos instituto ir Atlanto Tarybos (Atlantic Council) vyresnysis bendradarbis Alanas Railis (Alan Riley)

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto lektorius, energetikos ekspertas Romas Švedas

Buvęs energetikos ministras Arvydas Sekmokas

Nuotraukos: Seimo viešųjų ryšių skyriaus

/4 1

Kitos aktualijos

Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti