2017.12.04

ELP vadovų susitikimas ir jo deklaracija dėl ES Rytų partnerystės politikos

Europos centro dešinė – Europos liaudies partija – pritarė svarbiausioms Europos Parlamento patvirtintų rekomendacijų dėl ES Rytų partnerystės politikos nuostatoms.

Europos liaudies partijos (ELP) vadovų susitikimas lapkričio 23 dieną, ES-Rytų partnerystės aukščiausiojo lygio susitikimo išvakarėse, įvyko Briuselyje.

Europos centro dešinė – Europos liaudies partija – pritarė svarbiausioms Europos Parlamento patvirtintų rekomendacijų dėl ES Rytų partnerystės politikos nuostatoms, visų pirmiausia – “Rytų partnerystės +” formatui, ES paramai, kuri turi būti skirta toliausiai Europos integracijos keliu pažengusioms Rytų partnerėms Ukrainai, Gruzijai ir Moldovai.

Šiame pranešime rasite Europos liaudies partijos pirmininko, praeityje – buvusio mano kolegos ir ELP frakcijos Europos Parlamente vadovo Joseph Daul žodžius, atspindinčius mūsų poziciją dėl Rytų partnerystės politikos:

“Nuo pastarojo Rytų partnerystės susitikimo Rygoje mes žengėme istorinius žingsnius, įveikėme istorinius etapus, tokius kaip bevizis režimas ir asociacijos susitarimų pasirašymas su Ukraina, Gruzija ir Moldova. Mes ir toliau stipriai remsime mūsų partnerius ir jų europinius siekius. Mes pabrėžiame, kad narystės Europos Sąjungoje perspektyva yra ta varomoji jėga, kuri skatina mūsų partnerius vykdyti reformas bei laikytis bendrųjų vertybių ir principų įsipareigojimų.

Be to, ELP ir toliau palaikys glaudesnį bendradarbiavimą su Rytų partnerystės šalimis, pirmiausia – pagal “Rytų partnerystės +” modelį, kuris galiausiai jas atves iki narystės muitų sąjungoje, energetikos sąjungoje, bendrojoje skaitmeninėje rinkoje, bendradarbiavimo saugumo ir gynybos srityje, sumažintų tarptinklinio ryšio tarifų”.

Centro dešinė pasirengusi žengti pirmyn, neketina trypčioti vietoje. Džiaugiuosi šia partijos pozicija, ją sveikina ir mūsų Rytų partneriai.

Išsamiau skaitykite europarlamentarės L. Andrikienės naujienlaiškyje čia.

Kitos aktualijos

2020.06.05

G. Landsbergis: „Valstiečiai kišasi į ikiteisminį tyrimą, kuriame patys gali tapti įtariamaisiais“

G. Landsbergis: „Valstiečiai kišasi į ikiteisminį tyrimą, kuriame patys gali tapti įtariamaisiais“
Skaityti daugiau
2020.06.05

ŽLUGO PLANAI PANAIKINTI VYRESNIO AMŽIAUS ŽMONIŲ DISKRIMINACIJĄ ĮSTAIGOSE

ŽLUGO PLANAI PANAIKINTI VYRESNIO AMŽIAUS ŽMONIŲ DISKRIMINACIJĄ ĮSTAIGOSE
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti