E. Zingeris
2021.08.11

Emanuelis Zingeris. Groteskas

Emanuelis Zingeris. Groteskas

Štai šitų asmenų, kurie prisidengę teatriniu apsirengimu imituoja Holokausto aukas. Tai reikštų, lygtai, jaučia simpatiją išgyvenusiems žydų tautos tragediją. Bet kodėl nemačiau šių žmonių iš nuotraukos nei vienuose plačiai žinomuose Holokausto Lietuvoje 80-mečio renginiuose arba geros valios žmonių eitynėse. Nemačiau jų nei užvakar Biržuose, kur buvo užmušta pusę miestelio gyventojų – žydų, iš jų net 900 vaikų, nei prieš tris savaites Kalvarijoje minėjime, kur iš visų gyvenusių žydų (80 procentų miestelio gyventojų) gyvena iki šiol tik vienas, nei Kauno garažo pogromo minėjime birželio 23-ią.

Ar tai reiškia, kad apsivilkę imituojančią mano motinos dėvėtą Štuthofo koncentracijos stovykloje aprangą, jie gali tyčiotis iš Holokausto tikrųjų aukų?

Ar šios demonstracijos dalyviai tokiais palyginimais nori pasakyti, kad 94 procentai jų bus dabartinės Lietuvos valdžios išžudyti kaip tai buvo mūsų gimtinėje padaryta 1941- 44 metais baisiųjų žudynių metu?

Tad, ponai, jūs bandote pasakyti, kad dabartinė valdžia jums, nenorintiems skiepytis, ruošia tą patį, ką žydams ruošė naciai su jų skaitlingais vietiniais koloborantais? Ir tai Europos Sąjungos ir NATO valstybėje 2021 metais ? Ar jūs būsite išrikiuoti prie duobių?

Aš vienintelis Seime išrinktas žydas bei Holokaustą išgyvenusios šeimos palikuonis, galiu patikinti, kad šis nusikalstamai neskoningas šiandienos demonstracijos akcentas, mano akyse panaikino visą galimai teisėtą bendro judėjimo prieš skiepus orumą.

Ar tikrai ši ženkli demonstracija buvo netyčia sumastytatą tokią dieną, kai daugybės valandų debatai Seime buvo skirti Lietuvos Valstybės esminių sienos apsaugos klausimų svarstymui ir dažnam visų partijų atstovų balsavimui kartu?

Kitos aktualijos

E. Zingeris
2021.09.21

Seimas priėmė rezoliuciją dėl narystės Jungtinių Tautų Organizacijoje 30-mečio

Seimas priėmė rezoliuciją dėl narystės Jungtinių Tautų Organizacijoje 30-mečio
Skaityti daugiau
J. Džiugelis
2021.09.16

Seime pristatytos įstatymo pataisos, kurios užtikrintų stabilesnį NVO ir Lietuvos šaulių sąjungos finansavimą

Seime pristatytos įstatymo pataisos, kurios užtikrintų stabilesnį NVO ir Lietuvos šaulių sąjungos finansavimą
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti