2019.09.13

EP narys A. Kubilius Ukrainoje dalyvaus YES konferencijoje ir susitiks su aukšto rango šalies pareigūnais

EP narys A. Kubilius Ukrainoje dalyvaus YES konferencijoje ir susitiks su aukšto rango šalies pareigūnais

Europos Parlamento narys Andrius Kubilius rugsėjo 12-14 dienomis lankosi Kijeve (Ukraina), kur dalyvauja tradicinėje, jau 16-toje YES konferencijoje ir susitinka su įvairiais aukšto rango Ukrainos pareigūnais. 

„Kaip ir kiekvienais metais konferencijos pagrindinis tikslas – aptarti svarbiausius pasaulio iššūkius ir Ukrainos pažangą reformuojantis ir integruojantis į Vakarus. Kaip visada – konferencija yra gera proga ne tik pamatyti ir įvertinti svarbiausius Ukrainos pokyčius, bet ir susitikti bei aptarti svarbiausias idėjas su Ukrainos politikos lyderiais ir Ukrainos draugais iš viso pasaulio. Šiais metais politikai ypač domisi pokyčiais Ukrainoje“, – teigia A. Kubilius. 

Renginyje dalyvaus daugiau nei 400 garsių politikų, diplomatų, verslininkų, visuomenės veikėjų ir ekspertų iš 26 valstybių. Konferencijoje kalbės Ukrainos, Estijos, Suomijos prezidentai, Ukrainos Ministras Pirmininkas, Parlamento Pirmininkas, Vyriausybės nariai, tokie garsūs  Ukrainos draugai Aleksandr Kwasnievsky, Tom Blair, Ben Hodges, Francis Fukuyama, Fareed Zakaria, John Tefft, Niall Ferguson, Yuval Harari, Ann Appelbaum ir daugelis kitų.

Taip pat konferencijos paraštėse yra numatomi susitikimai su buvusiu Ukrainos prezidentu Petro Poroshenko, naujuoju vicepremjeru Europos integracijai Dmytro Kuleba bei Ekonomikos ir prekybos ministru Tymofėjumi Mylovanov, kitais ministrais, svarbių Rados komitetų vadovais, kai kuriais Kijeve reziduojančiais ES  ambasadoriais.

Esminis tikslas – aptarti Ukrainos integraciją į ES skatinančias iniciatyvas  „Europos planas Ukrainai“ ir strategija „Ukraina 2027“, kurios A.Kubiliaus iniciatyva per pastaruosius keletą metų buvo parengtos Lietuvos Seime, o dabar toliau plėtojamos Europos Parlamente.

Kitos aktualijos

2020.09.23

Po A. Navalno apnuodijimo – siūlymas griežtinti sankcijas Rusijai ir atsisakyti „Nord Stream 2“ projekto

Po A. Navalno apnuodijimo – siūlymas griežtinti sankcijas Rusijai ir atsisakyti „Nord Stream 2“ projekto
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti