2016.12.20

Europarlamentarės Laimos Andrikienės veiklos ataskaita

Europarlamentarės Laimos Andrikienės veiklos ataskaita.

Lietuvos viešojoje erdvėje juntamas informacijos apie Europos Sąjungą, jos institucijų veiklą stygius. Todėl vienas svarbiausių uždavinių – aktualios informacijos teikimas Lietuvos žmonėms.

„Siekis mūsų valstybės piliečius nuolatos informuoti ir su jais diskutuoti aktualiausiais ES klausimais reikalingas ir pačiam parlamentarui, keturias dienas per savaitę dirbančiam ne Lietuvoje”, – sakė europarlamentarė Laima Andrikienė tradiciškai pristatanti savo veiklos Europos Parlamente ataskaitą.

„Per kiek daugiau nei 6 mėnesius Europos Parlamente, Europos Sąjungai aktualiausiais užsienio politikos, tarptautinės prekybos, energetikos, žmogaus teisių klausimais teko kalbėti daugiau nei 30 kartų”, – pažymėjo politikė.

L. Andrikienei po nepilnų dvejų metų pertraukos grįžus į Europos Parlamentą vėl diskutuojama ir kartu su kitais Europos politikais analizuojamos svarbiausios pasaulio, Europos Sąjungos ir Lietuvos problemos. Taip pat aptariamas Rusijos dalyvavimas Sirijos kare bei jo pasekmės, JAV prezidento rinkimų rezultatai.

Pateikiame europarlamentarės veiklos ataskaitą. 

Kitos aktualijos

2020.11.24

Ingrida Šimonytė patvirtinta Ministre Pirmininke

Ingrida Šimonytė patvirtinta Ministre Pirmininke
Skaityti daugiau
2020.11.19

„Kelias į problemų sprendimą, visų pirma, slypi atvirume“

Kandidatės į Ministrus Pirmininkus kalba Seimo posėdžių salėje
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti