2016.04.25

Europos Taryba pritarė E. Zingerio pasiūlytam įstatymui kovai su teroru

Praėjusią savaitę Europos Tarybos Parlamentinė Asamblėja (ETPA) pritarė Seimo delegacijos šioje Asamblėjoje pirmininko pavaduotojo Emanuelio Zingerio parengtai rezoliucijai ir pranešimui ,,Po Briuselio atakų: būtinybė spręsti saugumo problemas ir efektyvinti antiteroristinį bendradarbiavimą“.

Praeitą savaitę  Europos Tarybos Parlamentinė Asamblėja (ETPA) pritarė Seimo delegacijos šioje Asamblėjoje pirmininko pavaduotojo Emanuelio Zingerio parengtai rezoliucijai ir pranešimui ,,Po Briuselio atakų: būtinybė spręsti saugumo problemas ir efektyvinti antiteroristinį bendradarbiavimą“.
Pristatydamas rezoliuciją, E. Zingeris pabrėžė, kad Europos Taryba privalo imtis konkrečių priemonių prieš musulmonų fundamentalistų skleidžiamą neapykantos ideologiją, įskaitant baudžiamuosius veiksmus prieš jos skleidėjus. Jis pabrėžė pilietinio ugdymo prioritetus prieš religinį fundamentalizmą, uždarų visuomenės grupių priežiūrą ir jų integraciją.

Seimo narys pabrėžė, kad Džihado ideologija yra nusikalstama ir jai nėra vietos Europoje, kuri sukurta žmogaus teisių ir demokratijos pagrindu. Džihado apraiškos – neapykanta kitoms religijomis, Europos pilietinei sandorai – turi būti užkardytos atitinkamų tarnybų. Tradicinės politinės partijos irgi turi atlikti savo darbą, neužleidžiant vietos neapykantos ideologijoms.

E. Zingeris pastebėjo, jog Briuselio atakos šiuo metu rodo atsakingų tarnybų bejėgiškumą, nesugebėjimą tarpusavyje tinkamai dalintis informacija. Europa turi atsakyti į pradėtą prieš ją karą tiek ideologijos sferoje, tiek suvienydama savo pastangas ir sunaikindama teroro tinklus bei jų neapykantos kupinos ideologijos sklaidą.

Seimo nario komentarą galite peržiūrėti čia.

E. Zingerio rezoliucijos pristatymą galite pamatyti čia.

Kitos aktualijos

2019.10.15

A.Kubilius paskirtas Europos liaudies partijos grupės pirmininku „Euronest“

A.Kubilius paskirtas Europos liaudies partijos grupės pirmininku „Euronest“
Skaityti daugiau
2019.10.15

Dėl bendrų kanclerio, ministro ir urėdo medžioklių TS-LKD kreipiasi į VTEK

Dėl bendrų kanclerio, ministro ir urėdo medžioklių TS-LKD kreipiasi į VTEK
Skaityti daugiau
daugiau aktualijų
© 2019 Visos teisės saugomos.
AD FINGERS INTERACTIVE AGENCY

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti