2018.02.15

G. Landsbergis kviečia socialdemokratus paremti laikinosios tyrimo komisijos dėl padėties Lietuvos žemės ūkio sektoriuje sudarymą

G. Landsbergis kviečia socialdemokratus paremti laikinosios tyrimo komisijos dėl padėties Lietuvos žemės ūkio sektoriuje sudarymą.

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis kreipiasi į Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) frakcijos narius, kviesdamas paremti laikinosios tyrimų komisijos dėl padėties Lietuvos žemės ūkio sektoriuje sudarymą.

Pastaruoju metu LSDP frakcija iškėlė klausimus dėl „Agrokoncerno” ūkininkams dalijamų vekselių teisėtumo, neįvertinant ūkininkų mokumo. Dėl šių klausimų paaiškinimų iš „Agrokoncerno” jau prašo ir Lietuvos Bankas. Taip pat šiandien Lietuvos socialdemokratų partijos frakcijoje lankėsi Žemės ūkio ministras Bronius Markauskas, kuris teigė, jog bendrovių skolinimą ūkininkams reikėtų uždrausti.

„Džiaugiamės, kad socialdemokratai kelia tuos pačius klausimus, kaip ir mes dėl Ramūno Karbauskio ir „Agrokoncerno“ veiklos, todėl kviečiame žiūrėti plačiau ir prisidėti prie opozicijos inicijuojamos laikinosios komisijos kūrimo. Mūsų siūlomi laikinosios tyrimų komisijos klausimai apima platų temų spektrą, o išsamus tyrimas padėtų atsakyti į viešojoje erdvėje kilusias dvejones tiek dėl žemės užgrobimo, tiek dėl vekselių naudojimo žemės ūkio versle bei trąšų rinkos skaidrumo“, – savo kvietimo motyvus komentavo G. Landsbergis.

Šiuo metu nutarimo projektą yra pasirašę 38 Seimo nariai. Nutarimo dėl parlamentinės tyrimo komisijos sudarymo projektas pridedamas.

Kitos aktualijos

2020.09.23

Po A. Navalno apnuodijimo – siūlymas griežtinti sankcijas Rusijai ir atsisakyti „Nord Stream 2“ projekto

Po A. Navalno apnuodijimo – siūlymas griežtinti sankcijas Rusijai ir atsisakyti „Nord Stream 2“ projekto
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti